Зомбіфест у парку!

044

30 та 31 жовтня у парку Горького відбудеться фестиваль ZOMBIEFEST, присвячений Хелловіну. Цей захід став одним із найочікуваніших та найулюбленіших серед гостей парку. Цими днями на відвідувачів чекають яскраві шоу, атмосферні декорації, тематичні конкурси. Обидва дні біля Будинку Жахів та на Центральній алеї працюватимуть майстри аквагриму, готові створити охочим тематичний образ до смаку.

Програма суботи розрахована насамперед на дітей, тоді як недільний захід орієнтований на дорослих. Відвідувати дорослу програму дітям варто лише з батьками.

 

Увага!

З огляду на діючі обмеження, закликаємо гостей свята дотримуватись соціальної дистанції, носити маску в місцях скупчення людей та приміщеннях, використовувати антисептик для рук. Також закликаємо всіх вакцинуватися – до свята ще є час.

 

Програма першого дня фестивалю заснована на пригодах сімейки Адамсів. Юним учасникам свята доведеться пройти масу випробувань, полювати на привидів і здобути солодощі. Діти у карнавальних костюмах зможуть взяти участь у акції «Життя або частування». Їм потрібно буде знайти в парку атракціони, прикрашені вирізаними гарбузами і сказати співробітнику пароль — «Життя або частування». У відповідь дитина отримає жменю цукерок.

У Лігві Білі Кіда відбудеться інтерактивна гра «Полювання на привидів». Кожен учасник гри отримує лазерну гвинтівку із 50 пострілами. Діти мають відшукати на ранчо примар і влучними пострілами знищити їх. Як приз команді дістанеться велика пінята з подарунками. Вартість гри складе 30 гривень (квитки купуються у касах парку).

З 12.00 в Коморі Джека на Центральній площі розпочнеться реєстрація учасників конкурсу вирізаних гарбузів. А з 16:30 на Головній сцені пройде нагородження переможців. Традиційний конкурс костюма серед дітей відбудеться о 13:00. Найяскравіші та найатмосферніші образи будуть відзначені призами.

Протягом дня проходитимуть конкурсні програми на спритність, вправність та удачу. Жахливе наукове шоу представить професор Траут, відбудеться прем’єра мюзиклу «Дуже страшні казки» та виступ гурту “Brighttone”.

 

31 жовтня фестиваль ZOMBIEFEST запрошує на веселощі молодь та дорослих. Свято стартує о 14:00 з особливої ​​конкурсної програми. Цього року під час підготовки жахливих конкурсів для дорослих ми надихалися найпопулярнішим серіалом Netflix – «Гра в кальмара». Учасники конкурсів мають пройти схожі випробування під час нашого фестивалю. Переможці одержують призи, ті, що програли – вибувають.

Біля Будинку Жахів та біля Головного входу розмістяться додаткові сценічні майданчики. На них відбудуться ілюзійні, наукові шоу, концерти рок-гуртів, конкурси.

Одна з найяскравіших подій свята – масова хода зомбі. З кожним роком вона набуває все більшого розмаху. Учасники у карнавальних костюмах збираються біля Головного входу до парку о 17.30. Хода пройде Центральною алеєю до Колеса Огляду.