Зустріч Нового року в парку

афиша-парк-восточный-НГ
risu fest_Монтажная область 1

Зустріч Нового року за східним календарем стала одним з найвидовищніших свят у парку Горького. Гості та учасники мають змогу поринути в екзотичну атмосферу країн Далекого Сходу, познайомитися с їхніми традиціями та культурою.

Настання року Чорного тигра святкуватимемо у неділю, 30 січня. Головні події відбудуться у Розважальному центрі, який прикрасять китайськими ліхтариками, плетеними візерунками.

Цьогоріч у святі візьмуть участь представники к-поп культури, Харківської обласної федерації Го, майстри з японських бойових мистецтв.

Вперше в рамках події відбудеться фестиваль косплею (костюмоване шоу персонажів комп’ютерних ігор, аніме, фільмів тощо). Ми обрали для нього символічну назву - Risu Fest. Адже японською "Risu" リス означає "білка". Саме ця тваринка є символом парку Горького.

Виступ-конкурс учасників почнеться о 16.00 на першому поверсі Розважального центру. Поруч пройде виставка картин в стилі аніме, відкриті заняття з гри в Го, показові поєдинки з кендо. Бажаючі спробують сплести китайський «вузлик щастя».

О 17.00 на Головній сцені парку розпочнеться конкурсна програма «Рік Чорного Тигра», а за годину, о 18.00 під тріск хлопавок та бій барабанів на Центральну площу випливе 14-метровий китайський Дракон у супроводі пари традиційних левів Ву Ши. Танець цих міфічних створінь є головною частиною зустрічі Східного Нового року. Після шоу на Головній сцені відбудеться виступ К-РОР команд та запальна дискотека з азіатськими хітами.