Квест-кімнати Questland

Квест-кімнати QUESTLAND розташовані в самому серці парку, на другому поверсі Казкового будинку.

Квест-кімнати - це тематична інтеллектуальная гра, в якій гравців замикають в приміщенні, з якого вони повинні вибратися за 60 хвилин.

Для цього доводиться шукати предмети, вирішувати головоломки. Важливу роль відіграє атмосфера гри, сюжет і оригінальність загадок.

Ця локація об'єднала найатмосферніші, найфантастичніші квест-кімнати в Харкові.

Квест-кімнати у Парку Горького

Усім, хто любить загадки, головоломки, інтелектуальні та логічні завдання, обов'язково варто відвідати квест-кімнату у Парку Горького разом зі своїми друзями чи близькими за духом людьми. Чи зможе ваша команда знайти вихід лише за 60 хвилин? Приходьте до QUESTLAND, щоб перевірити себе на винахідливість. Проведіть час цікаво та незвично, дізнайтеся один одного краще в екстремальній ситуації.

Коли з'явилися перші квести?

Ігри квести-кімнати полягають у пошуку кількома учасниками ключа, який допоможе вийти із замкнутого простору. Батьками жанру є відеоігри. Різні завдання та головоломки дозволяють розвинути увагу, уяву, а також тренують уміння працювати в команді, знаходити та нестандартно використовувати предмети.

Перша розвага подібного типу була створена американськими програмістами в 2006 році на основі творів легендарної Агати Крісті, і швидко набула широкої популярності по всьому світу. Трохи пізніше подібні ігри виникли у Гонконгу: студенти вирішили таким чином урізноманітнити відпочинок у літньому таборі.

Як знайти квест-кімнати?

В Україні квести почали з'являтися у 2014 році, і сьогодні існують по всій країні. Однією з найкращих квест-кімнат у Харкові є QUESTLAND, що знаходиться в центрі Парку Горького (на нашому сайті є докладна карта). Щоб потрапити в чарівний світ таємниць та загадок, вам потрібно піднятися на другий поверх Казкового будинку, розташованого ліворуч від оглядового колеса. Тут на вас чекають захоплюючі квести різних жанрів, які будуть цікаві як підліткам, так і дорослим.

Який квест варто вибрати?

В QUESTLAND ви можете відвідати будь-який із семи квестів, залежно від ваших уподобань. Кожен із них відрізняється тематикою, загадками та розрахований на різний вік:

  • Захисники Хогвартсу. Учасники потрапляють у казковий світ магії та чаклунів. Їм належить відповідальна місія – захистити Школи Чарівництва по всьому світу від руйнівних чарів підступного Волан-де-Морта. Хлопцям доведеться поспішити, щоб протягом години встигнути врятувати Хогвартс від ритуалу Темного Друку. Мінімальний вік участі – 12 років.
  • Карантин ін да Хаус. Знаменитий лікар з однойменного телесеріалу призначив вашу команду своїми помічниками і тепер ви повинні за всяку ціну вилікувати соратника, який заразився невідомим вірусом. У цьому квесті необхідно застосувати кмітливість та всі свої знання в медицині, щоб за 60 хвилин врятувати життя друга. Запрошуємо хлопців, які досягли 16 років.
  • Книга життя Леонардо да Вінчі. Роботи великого художника овіяні таємницями, які досі не під силу розгадати вченим. Ви єдині, кому під силу знайти ключ до загадки Книги Життя да Вінчі, однак, для його пошуку доведеться добре поворухнути мізками, увімкнувши логіку і проявивши ерудицію. Чекаємо на дівчаток та хлопчиків від 12 років, які обожнюють таємниці та складні головоломки.
  • Мумія. Прокляття фараона. Гробниця забутого і проклятого народом і богами Єгипту єретика Ехнатона було знайдено в пустелі за кілька тисяч років. Учасники вашої команди будуть першими, хто спуститься до підземелля піраміди, проте вийти з нього під силу лише найвідважнішим і винахідливим хлопцям. Якщо ви любите пригоди і вам вже виповнилося 14 років, цей квест саме для вас.
  • Пила. Квест для смельчаков, которые ценят свою жизнь и готовы ради нее преодолеть любые фобии с риском для здоровья. Это хорошая встряска и способ почувствовать адреналин и проверить свои нервы на прочность. Внимание: игра только для совершеннолетних!
  • Бранці Наутілуса. Ставши жертвами аварії корабля, герої квесту потрапляють на борт загадкового підводного човна під назвою «Наутілус». Виявляється, капітан субмарини не налаштований приймати гостей, і вам доведеться знайти вихід, поки судно не спустилося під воду. Ви маєте рівно годину на те, щоб «сухими вийти з води», задіявши весь багаж своїх талантів і накопичених знань. Вік учасників – 12 плюс.
  • Чужий. На 60 хвилин ви перенесетеся в 2224, перетворившись на членів екіпажу космічного корабля. Під час досліджень планети Next ви знаходите агресивно налаштовані форми життя. Чужі атакують корабель, з якого треба врятуватися якнайшвидше. Відмінний вибір для сміливців та любителів фантастики від 12 і старше.

Яка ціна квесту кімнати?

Вартість квесту – від 500 до 850 гривень залежно від кількості осіб. Діти віком від 9 до 12 років можуть брати участь у присутності співробітника (плюс 200 гривень) чи дорослого члена команди (за додаткового учасника плюс 100 гривень). Кількість гравців – від двох до п'яти. Час проходження – 1 год.

Чекаємо на вас у будь-який день – у будні з 13.00 до 21.30, у вихідні – з 11.00 до 21.30. Бронюйте участь на сайті QUESTLAND та грайте у квест-кімнати разом зі своїми друзями!