Екскурсії

Про екскурсію

Маленьким і великим харків'янам, а також гостям нашого міста пропонуємо захоплюючі та пізнавальні групові екскурсії по Центральному парку культури і відпочинку ім.М.Горького.

Площа паркової території - 130 га. Самостійно освоїти таку значну зону важко і незручно. Ми пропонуємо групові екскурсії по Центральному парку для того, щоб коротко ознайомитися з усіма місцевими пам'ятками.

Продовжуваність екскурсійного маршруту - 1 година. Це час не враховує катання на атракціонах. Заздалегідь домовившись з гідом, Ви можете вибрати каруселі за бажанням і внести їх до списку обов'язкових зупинок по маршруту.

Екскурсія передбачає активний груповий відпочинок, тому за замовчуванням є пішохіднимОднак за настроєм замовника може бути задіяний прогулянковий парковий паровозикРозглядати барвисті паркові пейзажі з вікна затишного вагончика не менш цікаво.

Не можна обійти увагою такий важливий момент як вартість екскурсії - для школярів або групи дорослих до 10 осіб вона становить 100 грн. Кожен учасник понад цю кількість додає 10 гривень до початкової ціною.

Харківський Центральний парк входить в ТОП-25 розважальних парків Європи. Його називають місцевим Діснейлендом за яскраве оформлення, доглянуту територію, достаток розваг. Ми пропонуємо активний відпочинок для дітей, їх батьків, бабусь і дідусів.

Екскурсійний маршрут по «Харківському Діснейленду»:

Маршрут стартує біля білої масивної колонади, головного входу в парк Горького - екскурсії проходять по його великій території, захоплюючи все тематичні частини аж до лісопаркової смуги.

Гід розповість про планування, пристрої місцевості, історії створення та розвитку розважальної зеленої зони Харкова.

Туристи дізнаються, що представляє собою французький парк, де можна відпочити всією сім'єю, як знайти бонсай і японський фонтан, куди відправитися за порцією адреналіну дорослим, дітям, які незвичайні рослини можна побачити, чому ретро-зона сама зелена.

На екскурсії по Центральному парку найцікавіші відвідувачі зможуть ознайомитися з пристроєм, конструкцією, особливостями атракціонів і фонтанів.

Багатоликий і різноманітний Центральний парк - екскурсії серед тінистих алей перенесуть гостей в різні країни і міста - Схід, Єгипет, Америка, Франція, Лондон, Рим.

Окрема частина екскурсії в Парку Горького - історична. Алеї нинішнього культурно-паркового гіганта були закладені близько 100 років тому, а перші дерева висаджені ентузіастами уздовж майбутніх доріжок ще раніше. Прообразом якого європейського парку послужив харківський? Чому старше покоління називає парк Миколаївським садом? Скільки тисяч років найстаршому тутешньому дереву? Відвідайте Парк Горького - групові екскурсії розкажуть про це та багато іншого.

Також екскурсанти зможуть познайомитися з постійними мешканцями паркового ставка - граціозними лебедями, верткими качками, стабільними черепашками, помилуватися екзотичними тваринами, птахами, рибками, а якщо пощастить - наживо погодувати білок.

З питань організації екскурсій звертайтесь за вказаними телефонами: +38(057)7252787; +38(050)3027823. Приємного відпочинку!