Розважальний центр

Розважальний центр це неймовірне місце відпочинку для активних дітей!

На площі понад 2000мкв ми зібрали найкращі, найсучасніші розваги. Тут лабіринти і тунелі, гірки, скалодром, лазерний тир, пневмогармати і фонтан з кульок, ігрові автомати, 7D кіно і все для святкування дня народження!

Дощ, сніг, спека або холод - в розважальному центрі завжди відмінна погода для ігор!

обмежень немає

Схема центра

 

Розважальний центр для дітей у Парку Горького

Де ще ваша дитина зможе незабутньо провести час, якщо не в розважальному центрі для дітей, розташованому у самому серці Парку Горького! Тут є все для веселого святкування дня народження та для радісного та активного відпочинку з друзями. Наші двері відчинені для дітей та їхніх батьків у будь-яку пору року.

Де знаходиться розважальний комплекс?

Харків'яни та гості міста обожнюють гуляти всією родиною центральною алеєю парку, яка стала знаковим місцем не лише парку, а й усього міста. Тисячі фотографій з видом на оглядове колесо були зроблені біля фонтану, ліворуч від якого розташувався розважальний комплекс для дітей.

Центр має площу близько 2000 мкв та розділений на п'ять ігрових зон, у кожній з яких дитина знайде щось особливе для себе. Час роботи комплексу – з 10:00 до 21:00 у будні, а у вихідні діти можуть розважатися до 22:00.

☝ Які розваги є у розважальному центрі?

  • Захоплююче дух 7D кіно: дитина отримає можливість відчути себе героєм захоплюючої пригоди, відчувши на собі такі спецефекти фільму як подих вітру, бризки води та хмари диму. Рухливі крісла та об'ємні звукові та відеоефекти додають емоцій, роблячи таку розвагу привабливою не тільки для підлітків, але й для дорослих;
  • Ігрові автомати: величезна кількість веселих та захоплюючих ігор та атракціонів для дітей будь-якого віку;
  • Стежка пригод – спортивно-розважальна локація;

Стежку пригод можуть відвідувати діти віком від 5 років, обмеження щодо зростання відсутні.

  1. Стежку пригод можуть відвідувати діти віком від 5 років, обмеження щодо зростання відсутні.
  2. Букашка: в ігровому просторі зібрані м'які кубики, гірки, будиночки та лази для наймолодших відвідувачів без обмежень зростання.

Розважальний центр для дітей – ціна

У секторі "Букашка" діє безліміт вартістю 30 гривень. Ціна однієї години у зоні «Стежка пригод» – 60 гривень, а безліміт – 120 гривень. Дітям до 5 років дозволяється грати у присутності дорослих віком від 18 років, вхід для яких безкоштовний. Вартість гральних автоматів – від 15 до 30 гривень, для оплати атракціонів необхідно придбати картку за 10 гривень. Старші хлопці можуть розважатися без нагляду батьків, які тим часом отримують час прогулятися парком, покататися на американських гірках та інших екстремальних атракціонах.

Наш комплекс по праву можна назвати найкращим розважальним центром для дітей у Харкові. Плануєте сімейний вихідний чи хочете на день народження дитини запросити весь клас? Приходьте до нас і весело проводьте час усією родиною – ваші дітлахи залишаться у захваті від подарованого ним незабутнього дня.