Лазертаг

Гра лазертаг є військово-спортивною грою, яка імітує реальну обстановку Дикого Заходу. Учасники шутера на час стають відважними шерифами і ковбоями, бандитами і індіанцями, повністю занурюючись в атмосферу відважного протистояння.

Ігри проходять в атмосфері Дикого Заходу на обгородженій території «Лігво Біллі Кіда».

Сьогодні лазерний пейнтбол є найбільш безпечним видом розваг подібної категорії. Для проведення бою учасники діляться на дві команди, отримують муляжі справжньої зброї, оснащеною інфрачервоним випромінювачем, а також начольну пов'язку з датчиком. Як тільки «постріл» потрапляє в ціль, гравець вибуває, не отримавши в реальності ні найменшої травми. Завдання кожної команди - повністю вивести з гри суперників. Можна влаштовувати засідки, ховатися за перегородками, стріляти нишком - обладнання лазерного центру дозволяє розвернутися на повну. За закінчення ігрового часу підраховуються втрати команд. Переможцем раунду лазертаг стає та команда, чисельність якої залишилася більше.

Серед головних достоїнств лазертагу:
1. допускаються дітки від 8 років
2. ніяких больових відчуттів від інфрачервоних «пострілів»
3. на лазертаг ціна цілком доступна
4. повністю виключається нечесна гра
5. лазер не вимагає перезарядки
6. декорації, зброя, атмосфера максимально наближені до реальності
7. не потрібно складне, важке екіпірування.

Лазертаг-ігри в парку Горького розділені за різними сценаріями, рівнями складності. Шукайте скарби, боріться з бандитами або, навпаки, ховайтеся від шерифа - ніяких обмежень!

Головним аксесуаром лазертаг є гвинтівка Генрі - добре відоме зброю, від якого тремтіла Америка. Гвинтівка повновага, тому додає в ігри в стилі вестерн (лазерні бої) ще більше фарб, реалізму, автентичності.

Лазертаг в Парку Горького допоможе зробити яскравим і незабутнім:
1. день народження;
2. дитяче свято;
3. робочий корпоратив.

На дану послугу оформляється подарунковий Сертифікат, тому можна порадувати близьку людину оригінальним презентом.

Не обов'язково шукати привід, щоб зібратися і весело провести час в декораціях Дикого Заходу. Приходьте до нас в будь-який час для отримання гострих відчуттів, яскравих емоцій, захоплених вражень - лазерні бої в Харкові гарантують незабутнє проведення часу, прилив адреналіну. З нами Ваші улюблені вестерни стануть реальністю!

Крім того, гра сприяє фізичному розвитку, зміцненню м'язів, тренування сили духу, почуття партнерства, влучності, окоміру, вправності. «Лігво» знаходиться на свіжому повітрі, в тіні паркових дерев, що також позитивно позначається на здоров'ї та самопочутті гравців.

З огляду на масу переваг, які пропонує лазерний бій (Харків) - ціна послуги не викликає суперечок. Ви отримуєте набагато більше, ніж просто різноманітність дозвілля - живі емоції, можливість пережити справжню пригоду, насолодитися свободою і дозволенностью. А завдання організаторів - зробити квест максимально комфортним, доступним, реалістичним.

Поспішайте забронювати лазерний пейнтбол для дітей на потрібну дату. Веселого відпочинку!

Замовити гру, обговорити деталі можна за телефоном 099 01 559 85