Новорічні свята у парку!

7CC93134-EC7B-461A-8359-389F882AB243
B5485765-AD0E-48F0-B3CE-26341BF279C4

Низка новорічних свят розпочнеться в парку Горького на Різдво 25 грудня та триватиме до кінця зимових канікул. В ці дні наших гостей тішитимуть своїми виступами артисти, проходитимуть дитячі програми, творчі майстерні, дискотеки. Відчинить свої двері Будинок Діда Мороза.

Увага! З огляду на діючі обмеження, дорослі зможуть відвідати Будинок Діда Мороза разом із дитиною ТІЛЬКИ за наявності COVID-сертифікатів або документів, затверджених відповідною Постановою КМУ. В іншому разі у відвідуванні Будинку Діда Мороза буде відмовлено.

Яскраві святкові фото зони розміщені в різних кутках парку. Біля Головного входу на відвідувачів чекає новорічна ялинка та олені Діда Мороза. Фантастична алея веде до Французького парку. Казковий ліс із білими ведмедями з’явився біля Озера. А на березі водойми світяться альтанки та велика сніжинка. Ще одна святкова композиція із ялинкою чекає на дітей у Дитячому парку. Не пропустять гості парку і Центральну площу. Бо тут стоїть головна ялинка парку, сяє вогниками Будинок Діда Мороза, розташовані новорічні декорації, працює святковий ярмарок.

25 грудня відбудеться церемонія запалення вогнів на новорічній ялинці та відкриття Будинку Діда Мороза. До свят команда аніматорів парку підготувала новорічні вистави «Аліса у Дивосвіті» та «Снігова королева». Прем’єра казки про пригоди Аліси відбудеться о 14.00. Театралізоване запалення вогнів на ялинці розпочнеться о 18.00 з піротехнічно-вогняого шоу колективу «Пантера». Гурт «Якось так» презентує нову програму «Пісні з екранів ТБ», після якої на молодь чекає дискотека.

31 грудня святкова програма стартує у другій половині дня. На гостей парку чекає виступ гуртів «Л’юїс Керол» та «Brighttonе», лаунж концерт Анни Касьянової, піротехнічне шоу. У Розважальному відбудуться дитячі шоу, працюватимуть творчі майстерні. О 23.50 розпочнеться театралізована зустріч Нового року. Разом із Дідом Морозом, Снігуронькою та казковими персонажами під бій курантів харків’яни відсвяткують прихід Нового 2022 року. Після піротехнічного шоу відбудеться концерт гурту «Brighttone» та молодіжна дискотека із розіграшом призів. Атракціони парку Горького, квест-кімнати «Квестленд» працюватимуть до 5 ранку.

Увага!
З огляду на діючі обмеження, закликаємо гостей свята дотримуватись соціальної дистанції, носити маску в місцях скупчення людей та приміщеннях, використовувати антисептик для рук. Згідно законодавства, відвідування атракціонів, масових заходів можливе у разі наявності COVID-сертифікатів або інших документів, передбачених відповідною Постановою КМУ.