Східний Новий рік

Зустріч Нового року за східним календарем стала однією з чудових традицій парку Горького. Чимало харків'ян і гостей міста приїжджають до нас, щоб зануритися в атмосферу екзотичного свята. Цього року захід відбудеться в неділю, 3 лютого.

У святі братимуть участь представники в'єтнамської громади Харкова, студенти та викладачі Інституту Конфуція при ХНУ імені В.Н. Каразіна, представники корейської танцювальної субкультури, майстри Харківської обласної федерації го, Сёрінзі Кемпо, школи Бусідо.

Розважальний центр буде святково прикрашений китайськими ліхтариками, плетеними візерунками, сувоями з каліграфією. Святковий концерт розпочнеться о 14.30 на першому поверсі розважального центру. Зустрічати рік Жовтого Земляного Кабана будемо під традиційні і сучасні китайські, корейські, в'єтнамські пісні, танці. Гостей свята чекає захоплюючий танець китайських левів. Це екзотичне шоу - невід'ємна традиція новорічного святкування за східним календарем.

На другому поверсі пройдуть тематичні майстер-класи. Тут можна буде сплести китайські вузлові прикраси, потренуватися в китайській каліграфії. Бажають зіграють в японську гру Го, візьмуть участь у чайній церемонії.

О 17.30 на Головній сцені розпочнеться конкурсно-розважальна програма з різноманітними веселими завданнями. О 18.30 під тріск хлопавок і бій барабанів на Центральній площі з'явиться 14-метровий китайський Дракон. Танець цього міфічного істоти - ще одна яскрава традиція новорічного святкування. Після шоу на Головній сцені виступлять танцювальні к-поп колективи, почнеться дискотека з азіатськими хітами.