Вечір на Івана Купала

Найказковіший, атмосферний і романтичне свято літа - Івана Купала - відзначатимуть у парку Горького 6 і 7 липня. Вечір напередодні свята ознаменується яскравою містерією на Озері, масштабним фольклорним концертом на Головній сцені парку.

 

Гості парку поринуть в атмосферу народного свята вже на початку Центральної площі. Тут будуть встановлено кілька яскравих фотозоні в сільській стилістиці. У коморі з різнотрав'ям навчать плести вінок, а біля входу на площу - робити домашній оберіг.

У суботу, 6 липня, можна спробувати щастя в пошуках цвіту папороті. 7 чарівних квіток з'явиться в парку і обов'язково принесуть яка знайшла удачу. Знайти їх можна в самих непримітних куточках парку, але в доступності для відвідувачів - лізти за диво-квіткою в кущі не знадобиться.

На Головній сцені виступлять фольклорні колективи, відбудеться конкурсна програма «Цвіт папороті», о 20.40 вогняне шоу «Пантера» покаже купальське дійство.

О 21.00 святкова хода вирушить до Озера, де пройде купальська містерія. Сценою буде служити острів і сама поверхня водойми. Тут відбудеться вокальна програма «Спів душі», театральна замальовка «Мавка лісова» і традиційний запуск вінків усіма бажаючими. Під час містерії вперше відбудеться виступ групи з синхронного плавання.

У неділю купальські святкування продовжаться. На Центральній алеї розміститься низка майстрів народних ремесел, які поділяться своїми знаннями з усіма бажаючими. На Головній сцені виступлять фольклорні колективи Харкова і області, пройдуть народні конкурси. Святковий вечір завершить виступ кавер групи «Л'юїс Керол» і молодіжна дискотека від DJ Tokyo Rabbit.