Як пройдуть купальські гуляння в парку?

афиша инста парк_Монтажная область 1 копия 2

Одне з найулюбленіших народних свят літа - Івана Купала. Торжество природи, пошуки чарівних квітів в лісах, нічні стрибки крізь вогонь, плетіння вінків, романтичні пісні та танці. Зустрічі з потойбічними силами та всеперемагаюча сила кохання. Все це - про свято Івана Купала. Відзначати його в парку Горького будуть 9, 10 і 11 липня.

На Головній алеї три дні поспіль можна буде сплести купальський вінок, взяти участь в народних майстер-класах. У суботу, 10 липня, в затишних куточках парку розквітнуть чарівні квіти папороті. Спробувати щастя і відшукати квіти може будь-хто. Знайти їх можна у найнепримітніших куточках парку, але в доступності для відвідувачів - забиратися в кущі не потрібно.
Всю суботу на Головній сцені виступатимуть фольклорні колективи, пройдуть народні конкурси. Серед виступаючих - Великий академічний Слобожанський ансамбль пісні и танцю, фольклорний квінтет "3 + 2". О 21.30 купальську вогняну виставу покаже fire show «Пантера».
Чарівна атмосфера огорне Озеро. Театральне дійство розвернеться і на березі водойми і на його гладі. О 19.00 по озеру попливе човен з музикантом, який виконуватиме романтичні мелодії. О 20.00 почнеться фольклорна постановка «Чарівна сила Купала» за участю тріо бандуристок «Зоредана», шоу-балет на воді «Aqua Angels», танцювального колективу аніматорів парку. Завершиться вистава о 21.00 традиційним запуском вінків у Озеро. Приєднатися до купальської традиції можуть всі бажаючі. Від Озера святкова хода вирушить парком до Головної сцени.

Триватимуть купальські гуляння і в неділю, 11 липня. Народні майстер-класи, плетіння вінків на Головній алеї, виступ творчих колективів, конкурси та дискотека чекають наших гостей в цей день.