Екватор літа

14 липня в парку Горького пройде Екватор літа - самий освіжаючий свято спекотного літа. Весь день будуть проходити водні конкурси, розіграші, відбудеться масштабна водна битва, пінна вечірка. Девіз свята - Ніхто не піде сухим!

У 13.00, 15.00, 17.00 та 19.00 за головним проектом проектується полівальна машина, яка обороняє всіх, хто потрапляє під її струї. Автомобіль просувається до головної сцени і буде кружити там, показувати не опустошить всю цистерну. Тем, хто хоче залишитися сухим, советуем у цьому моменті отопити на бокову аллею.

З 13.00 на Центральній площі будуть проходити змагання з водного дартсу, гонок корабликів, дуелі на водних насосах. Відбудуться розважальні програми з водними конкурсами. Учасники та переможці отримають призи від партнерів свята.

О 15.00 стартує пінна вечірка. Без малого тонна піни обрушиться на учасників свята. Після танцювального сету на сцену вийдуть учасники boys band «Вуса» і молодіжні к-рор команди.

Під час Екватора літа традиційно проходить масштабна водна битва. Розпочнеться вона о 17.30. Всі учасники свята розділяться на дві команди. По всій площі будуть розставлені резервуари з водою, працюватимуть поливальні шланги. Свій внесок внесуть аніматори парку - вони будуть обливати всіх з відер, тазів, водних насосів, бризгалок, закидають учасників бомбочками з водою. Ніхто не піде сухим!

Всі учасники водної битви зможуть досхочу потанцювати з артистами школи танців Salsa Loca на майстер-класом з сальси. Завершиться Екватор літа запальною дискотекою.