День захисту дітей. Свято «Ура, літо!»

1 червня Центральний парк культури і відпочинку ім. М. Горького традиційно шумно, весело і яскраво відсвяткує День захисту дітей і наступ жаркого літа. У всіх куточках парках пройдуть веселі конкурси, виступи артистів, майстер-класи та презентації.
В цей день в парку встановлять відразу два рекорди України: «Найбільше число учасників сеансу одночасної гри в шахи серед дітей дошкільного та шкільного віку», що пройде за підтримки Міського Голови та «Наймасовіший парад юних патріотів і сімей Захисників України з пташками світу».
За Центральної алеї пройдуть святкові ходи учасників фестивалю «Вітаємо дитинство» і вихованців школи карате «Бушидо». Відбудуться показові виступи харківських шкіл боксу і шкіл кікбоксингу.
На спортивних майданчиках і роллердроме пройде Фестиваль вуличних культур 2019. Відбудуться змагання з брейкинга, паркуру, вуличного футболу, стрітболу, воркауту, bmx, і scooter. Тут же пройде «Битва районів Харкова» на звання найкращих брейкінг танцюристів.
На Головній сцені виступатимуть дитячі творчі колективи - учасники фестивалю «Вітаємо дитинство» і концерту «Діти Харкова». Перед гостями парку виступить група «Л'юїс Керол», святкування Дня захисту дітей завершить весела дискотека з реміксами дитячих пісень і сучасними хітами.