День Перемоги 2019

День пам'яті і примирення в Центральному парку культури і відпочинку ім. М. Горького відзначать традиційної висадкою маків на Клумбі Пам'яті. Всі бажаючі зможуть взяти участь в акції і вшанувати пам'ять полеглих у війнах.
На Центральній алеї пройдуть відкриті майстер-класи з виготовлення маків. О 18.00 на Головній сцені відбудеться концерт «Марш миру» учасників Клубу Візбора, а о 20.00 при гарній погоді відбудеться показ легендарної комедії «В бой идут одни старики». У Французькому парку з 18.30 будуть звучати мелодії воєнних років на акордеоні.
День Перемоги в парку відсвяткують в рамках музично-театрального фестивалю «Вклонімося великим тим рокам». В Ретро-парку, у Французькому парку, на Головній сцені пройдуть концерти за участю вокальних, танцювальних, театральних колективів.
У Березовому гаю, у Канатній дороги розташується артистична інсталяція "Привал". Тут можна буде послухають пісні на патефоні, сфотографуватися біля багаття, пройти смугу перешкод з тиром. У 20-00 при гарній погоді під відкритим небом буде показано комедію Леоніда Бикова «В бій ідуть одні старики».
На малих сценічних майданчиках парку також відбудуться святкові концерти. О 16.00 в Ретро-парку відбудеться концерт Яни Ващук, о 17.00 у Французькому парку - вокальна програма і концерт акордеона.
О 13.30 на Головній сцені театральна замальовка «Діти війни» відкриє святковий концерт. В його рамках виступатимуть учасники продюсерського центру «Sunflower», вихованці дитячого театру «Діти майбутнього». О 17.00 відбудеться концерт оркестру Національної гвардії України. Завершить свято молодіжна дискотека.