Антикорупційні звіти та документи

Комунальне підприємство «Центральний парк культури та відпочинку імені М. Горького» на підставі Законів України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 р. № 1700-VII, «Про Національне антикорупційне бюро України» від 14.10.2017 р. № 1698-VII, «Про основи державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2014-2017 роки» від 14.10.2014 р. № 1699-VII, розробило і впровадило Антикорупційну програму на підприємстві.

Антикорупційна програма Комунального підприємства «Центральний парк культури та відпочинку імені М. Горького» є комплексом правил, стандартів і процедур щодо виявлення, протидії та запобігання корупції в діяльності Комунального підприємства «Центральний парк культури та відпочинку імені М. Горького», які поширюються на всіх працівників підприємства.

В розробленій Антикорупційній програмі Комунальне підприємство «Центральний парк культури та відпочинку імені М. Горького» проголошує, що її працівники, посадові особи, керівник і засновники (учасники) у своїй внутрішній діяльності, а також у правовідносинах із діловими партнерами, органами державної влади, органами місцевого самоврядування, керуються принципом «нульової толерантності» до будь-яких проявів корупції і вживатимуть всіх передбачених законодавством заходів щодо запобігання, виявлення та протидії корупції і пов’язаним з нею діям (практикам).

Якщо Ви стали свідком або Вам стало відомо про вчинення корупційних правопорушень та інших неправомірних дій посадовими особами і працівниками Комунального підприємства «Центральний парк культури та відпочинку імені М. Горького», Ви можете зателефонувати Уповноваженому з антикорупційної діяльності за телефоном (057)725-33-21 або відправити повідомлення про це на електронну адресу: anticor_park@ukr.net

Для більш детального вивчення ситуації та всебічного розгляду Вашого повідомлення пропонуємо Вам вказати інформацію про себе і свої контактні дані: для того, щоб ми могли звернутися до Вас за додатковою інформацією.

При цьому повідомлення буде розглядатися, якщо наведена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Також звертаємо увагу на те, що повідомлення, що містять наклеп і образи, дискредитацію посадових осіб і працівників підприємства, тягнуть за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством України.