Традиційний Октоберфест в парку!

27-29 вересня в парку Горького відбудеться фестиваль баварської традиційної культури «Октоберфест 2019».

На святі буде представлено все багатство баварських традицій і звичаїв. Цей фестиваль набув чималої популярності серед гостей парку Горького. У цьому році на Октоберфесті будуть представлені 20 сортів традиційного напою цього свята, баварські сосиски і кренделі брецлі.

На час фестивалю Середньовічна площа перетвориться на територію Октоберфесту. Гості свята зможуть скуштувати німецькі частування за зручними столами в великих наметах. У центрі площі розміститься поміст для конкурсів, тостів, застільних пісень.

Три дня на Головній сцені виступатимуть вокальні, танцювальні колективів, відбудуться розважальні програми з традиційними конкурсами. Особливу шоу готують групи «Фуёр», «Л'юїс Керол» і «Якось так». Застільні традиції Японії представлять студенти Інституту Конфуція.

Гості свята зможуть взяти участь в гонках поросят, позмагатися у виборах Короля Октоберфесту, Фрау Бруст, повчитися баварським танців, пісень і тостів. Пройде змагання з поїдання баварських сосисок на швидкість. Щовечора на сцені Октоберфесту буде проходити дискотека з запальними міксами популярних хітів.

Увага!

- Діти до 6 років можуть перебувати в шатрах фестивалю лише до 17:30.

- Після 18.00 діти від 6 до 16 років можуть перебувати в наметах лише в супроводі дорослих.