Новорічні свята в парку!

060
002

Парк вже щосили готується до чарівних Новорічних свят!

Новорічне оздоблення в парку Горького з'явиться до 19 грудня. Біля Колеса огляду розміститься різдвяний вертеп, Будинок Діда Мороза, зимова ярмарок і звичайно новорічна ялинка. В цей день в парку відсвяткують День святого Миколая. Для дітей в розважальному центрі пройдуть веселі програми з конкурсами, уявленнями. У вихідні та святкові дні танцювальна програма в Ретро-парку буде проходити з 14.00 до 18.00.

На Різдво 25 грудня відбудеться святковий запалювання вогнів на Головній ялинці парку, відкриється Будинок Діда Мороза. У маленькі гості, зможуть розповісти Дідові Морозу про свої бажання, прочитати вірш, заспівати пісню і отримати частування.

На Головній сцені відбудуться конкурсні програми, шоу, концерти для будь-якого віку. Увечері пройде новорічне шоу «Одного разу в казці», в фіналі якого гості побачать вогненно-піротехнічне шоу та запалення вогнів на головній ялинці парку. Після цього для всіх малюків відкриє свої двері Будинок Діда Мороза.

У дні зимових канікул в парку Горького пройдуть дитячі програми, виступи артистів, новорічні майстер-класи. Дід Мороз чекатиме гостей в своєму будиночку. Кожна дитина отримає від нього солодощі.

31 грудня в парку Горького будуть зустрічати Новий рік. Новорічна святкова програма з яскравими шоу, конкурсами, уявленнями триватиме до 5 ранку. Атракціони парку Горького також працюватимуть до ранку. У розважальному відбудуться дитячі шоу, працюватимуть творчі майстерні.

6 і 7 січня в парку пройдуть фольклорні святкові програми, присвячені Різдву Христовому. На сцені виступлять народні колективи, бажаючі візьмуть участь у фольклорних конкурсах і розвагах.