Масляна

З 8 по 10 березня в парку Горького пройдуть свята, присвячені приходу весни. Так, в п'ятницю 8 березня відбудеться свято «Все для тебе!» До Міжнародного жіночого дня, а 9 та 10 березня всіх харків'ян запрошуємо на гучне Масляне веселощі!

Наших гостей чекають народні гуляння з конкурсами, забавами, піснями і танцями. Не обійдеться без традиційних млинців, які будуть пекти на масляного ярмарку.

Веселощі пройде на Центральній площі, посеред якої вже височіє масляної стовп. Навколо розкинулася ярмарок з частуваннями. Тут же буде встановлено фігуру Марени, тематичні фотозоні, майданчики для конкурсів і забав. Ряджені пригощатимуть всіх охочих бубликами за пісню чи танець. Наших гостей чекає маса веселих народних конкурсів, в тому числі - на поїдання млинців на швидкість. О 17.00 стартує масничний забава «Крижаний стовп». Найспритнішим і сильним потрібно піднятися на семиметрову висоту щоб добути один з десяти традиційних призів.

На Головній сцені виступлять фольклорні колективи «Душа», «Весна», дитячий театр «Діти майбутнього», кавер група «One more time». У неділю в 19-20 почнеться церемонія проводів зими і символічне спалення Марени. Свято продовжиться дискотекою в народному стилі.