Квест-кімнати Questland: як обрати пригоду?

0x0_2
JPEG_1_of_13

Квест-кімнати Questland: як обрати пригоду?

Оскільки такий вид дозвілля як проходження квест-кімнат набирає велику популярність в Харкові, ми вирішили поділитися рекомендаціями по вибору квесту в нашому комплексі Questland.

Для тих, хто не має великого досвіду в проходженні квест-кімнат припадуть до смаку наші квести початкового рівня. Це «Бранці Наутілуса», «Книга Життя Леонардо да Вінчі» і «Захисники Хогвартса». Рішення здебільшого загадок в них не викличе труднощів, над парою завдань доведеться поламати голову. Але від цього стає ще цікавіше!

Квести «Мумія», «Чужой.Враг всередині», «Пила» і «Карантин ін да Хаус» більш складні в проходженні. Тому, якщо ваша команда впевнена в собі і своїх силах - сміливо пробуйте пройти ці квест-кімнати.

«Мумия» выполнен в стиле гробницы древнего египетского императора Эхнатона. Много необычных загадок и сюрпризов вы найдете в этом квесте, которые точно заставят вас поломать голову.

Квест «Пила» — для любителей острых ощущений. Будьте уверены, что при прохождении этого квеста, вы постоянно будете находится в напряжении. Далеко не все команды проходят его до конца.

У бездушною порожнечі космосу ніхто не почує твій крик. Це лейтмотив нашого квесту «Чужий. Ворог всередині ». Напівтемні коридори космічного корабля, напівзруйновані відсіки, кладки чужорідних організмів. Це захоплююча пригода під напружену музику, з яскравими спецефектами і несподіваними поворотами сюжету.

Один из наших самых сложных квестов – «Карантин ін да Хаус». Прежде всего придется по вкусу поклонникам сериала «Доктор Хаус», потому что игроки на время станут помощниками знаменитого доктора. При прохождении придется определять болезни по симптомам, делать анализы, сравнивать данные. Все это – под ироничные замечания самого Грегори Хауса. По нашей статистике лишь одна команда из десяти проходит квест до конца.

Хоча наші квести розраховані на дорослих гравців, деякі сюжети можуть пройти і діти 9-12 років. З супроводом нашого співробітника хлопцям до снаги впоратися з загадками Книги Життя да Вінчі, вибратися з Наутілуса і захистити Хогвартс. Діти 12-14 років проходять квести в супроводі дорослого.

Забронювати гру ви можете на сайті questland.kh.ua