Фольклорне свято «Великодні візерунки»

Фольклорне свято «Великодні візерунки» у парку Горького триватиме з 27 по 29 квітня. На наших гостей чекають виступи народних колективів, тематичні майстер-класи, ігри та конкурси.

У Дитячому парку, біля сцени «Комашка» розміститься гіпсова заготівля метрового пасхального яйця. Великодній візерунок на нього нанесуть діти своїми долоньками. Тут же розміститься Великодній жолоб, на якому пройдуть гонки писанок. Ця гра користується незмінною популярністю і тому буде проводитися всі вихідні

Під час святкового марафону на Головній сцені виступлять артисти Центру народної творчості, фольк гурт «Євшан зілля», ансамбль «3 + 2», група «Л'юїс Керол».

Опівдні Великодньої неділі розпочнеться квест "Погоня за крашанками". У найзатишніших місцях парку діти зможуть знайти розмальовані яйця. У розважальному центрі їх можна буде обміняти на великодні паски.

У лігві Біллі Кіда пройде традиційна Полювання на лисиць. Дітям потрібно вполювати лисицю, яка хоче переловити усіх Великодніх кроликів. Кожен учасник отримає гвинтівку для гри в лазертаг. У гравців буде по 100 пострілів, в кінці гри кожна дитина отримає невеликий великодній сувенір. Вартість участі - 30 грн.

У розважальному центрі пройдуть майстер-класи з виготовлення крапанок, писанок, народних іграшок.

Під час свята всі охочі зможуть виграти призи та подарунки. Для участі в розіграші необхідно покататися на атракціоні і кинути корінець від квитка в барабан, розміщений біля сцени в Дитячому парку. На корінці потрібно написати свій номер телефону, ім'я з прізвищем. Розіграш буде проходити двічі на день.

Конкурсні програми «Крем-Брем», «Краще за всіх», «В гонитві за великоднім кроликом», «Здорові і пишні, як паски пшеничні» пройдуть біля Головної сцени. Гостей свята чекають веселі народні конкурси та забави. Призи надані партнерами свята: ТМ «Freshline», дельфінарій «Немо», дзеркальний лабіринт «Луксор», кінотеатр «Парк», 7D кіно, Чудо-парк.