День захисту дітей відсвяткують у парку!

День_защиты_детей_2019_-_0194

30 травня Центральний парк культури та відпочинку ім. М. Горького організує яскраве, веселе свято до Дня захисту дітей. Майданчики для виконавців, конкурсів та ігор будуть розташовані по всьому парку.

Головна алея перетвориться на художню майстерню, де діти зможуть намалювати на асфальті Харків майбутнього, яскравими фарбами створити спільне полотно «Місто твоєї суперсили». Усі учасники отримають солодкі подарунки, а кращі роботи будуть відзначені особливими призами. Початок конкурсів малюнку о 12.00.

На території Лігва Білі Кіда розміститься гончарна майстерня, усі бажаючі зможуть долучитися до висадження фермерського городу ковбоя, або власноруч зібрати корабель. Вдень на сцені перед Лігвом відбудеться музична вистава «Пригоди Білі Кіда».

Для найменших гостей свята працюватиме майданчик у Дитячому парку. Гігантський твістер, шоу мильних бульбашок, танці із казковими героями, фокуси та наукове шоу чекають на дітей с 15.00. Без веселих конкурсів не обійдеться, як і без солодких призів.

Центральна площа парку біля Колеса огляду із 12.30 до 21.30 вируватиме гарним настроєм та позитивними емоціями. Для гостей свята виступатимуть дитячі колективи, оркестри, танцюристи та циркачі. О 16.30 відбудеться танцювальний флешмоб «Clаp Clap», брати участь в ньому може хто завгодно.