День рятувальника в парку!

21 вересня в Харкові на території Центрального парку культури і відпочинку ім. Горького будуть проходити урочисті заходи, присвячені професійному святу - Дню рятувальника.

Гостей свята чекає безліч сюрпризів і незабутніх емоцій. А головне - багато корисної та необхідної інформації від професійних рятувальників.

Програма заходу дуже насичена: демонстрація професійної майстерності підрозділів Служби порятунку, виставка сучасної і раритетної пожежно-рятувальної техніки та обладнання, виступи кінологів, конкурси, вікторини та святковий концерт. Перед рятувальниками і гостями заходу виступлять творчі колективи Головного управління ГСЧС України в Харківській області, Національного університету цивільного захисту України, Навчального центру оперативно-рятувальної служби ГСЧС України, дитячі творчі колективи та команди дружини юних пожежних.

А ще протягом всього дня для дітей і дорослих буде працювати багато корисних майданчиків, на яких можна не тільки ознайомитися з різними професіями працівників ГСЧС, а й ліквідувати умовну пожежу, надати першу медичну допомогу, відчути себе в ролі справжнього вогнеборця або піротехніка. Також маленькі гості свята отримають пам'ятні сувеніри.

Вхід вільний, початок об 11:00

Місце проведення: Центральна площа (біля "Колеса огляду")