Парк динозаврів «Дино парк»

Парк Динозаврів «ДИНО ПАРК» Харків - це найбільший парк динозаврів під відкритим небом на Сході України. Це унікальний в своєму роді тематичний майданчик, площею понад 1 гектар, на якому розміщені більше 55 інтерактивних скульптур динозаврів у натуральну величину розміром до 26 метрів, які виглядають як живі, рухаються, гарчать і машуть хвостом.

У нас в парку знаходиться найбільший динозавр в Украйні Брахіозавр із роду рослиноїдних динозаврів, який 15 метрів висотою та 26 метрів у довжину.

У пісках нашого парку сховані скелети доісторичних ящерів, відвідувачі можуть безкоштовно провести розкопки та стати справжнім палеонтологом.

Відвідування Динопарку - це пізнавальна прогулянка, під час якої можна дізнатися, як виглядали древні рептилії крейдяного або юрського періоду, чим вони харчувалися, як полювали і багато іншого. Крім того, для юних відвідувачів надається унікальна можливість поспілкуватися, доторкнутися або навіть покататися верхи на одному з них.

Отримайте позитивні емоції на незабутні враження!

Знаходимося у Центральному Парку культури і відпочинку ім. М. Горького (біля футбольних полів).

Режим роботи Парку динозаврів: понеділок-неділя з 10:00 - 20:00

Телефон 096 678 67 67
Соціальні мережі:
Фейсбук — https://www.facebook.com/DinoParkKharkiv
Iнстаграм — https://www.instagram.com/dinopark_kharkiv/
Вартість квитків:
Діти до 3 років - БЕЗКОШТОВНО
Діти від 3 до 12 років - 100 грн. (Тільки в супроводі дорослого, дорослий теж оплачується)
Дорослі (від 12 років) - 150 грн.
Пільги (безкоштовно) за наявності документів: діти сироти, кожна третя і наступна дитина багатодітної сім’ї (за наявності усіх дітей), діти з інвалідністю з супроводжуючим, учасники АТО (1 людина що має посвідчення), учасник бойових дій, дітки Іменинники (в день народження)

Катайся дешевше!

Замовляй подарункові сертифікати на катання зі знижкою 10% і 15%!

Замовити