Моторошний Хелловін. Відкриття фестивалю «ЗомбіFest»

20 жовтня у парку Горького стартує тиждень Жахливого Хеллоуїна. Відкриє її фестиваль "ЗомбіFest". Це традиційне свято парку стало одним із наймасштабніших і найяскравіших. На гостей чекають атмосферні декорації, несподівані зустрічі, тематичні конкурси, майстер-класи, квести, шоу.
Для бажаючих на Центральній алеї працюватимуть аквагрімери, точки продажу масок, тематичних аксесуарів та приколів. Партнерами фестивалю виступили: Харківський дельфінарій "Немо", кінотеатр "Парк", дзеркальний лабіринт "Луксор", "Диво-парк", 7-D кіно.
О 13:00 у Дитячому парку стартує дитячий командний квест «Монстробіг». У змаганнях беруть участь команди дітей віком від 7 до 12 років. Під керівництвом аніматора діти пробіжать парком, виконуючи веселі завдання. Учасники збираються компанією із 6 осіб біля сцени у Дитячому парку. Тут відбуватиметься реєстрація учасників. Раз на 15 хвилин на маршрут вирушатиме чергова команда. О 16.30 відбудеться церемонія нагородження команд, які виконають усі завдання найшвидше.
У Логові Біллі Кіда з 17.00 проходитиме інтерактивна гра «Полювання на зомбі». Кожен учасник гри отримує лазертаг рушницю з 50 пострілами. Хлопцям належить відшукати на ранчо «зомбі» і влучними пострілами знищити його. Вартість гри складе 25 гривень (квитки купуються у касах парку).
На Головній сцені пройде ілюзійне шоу Мага Грандіса, відбудеться прем'єра інтерактивної дитячої вистави «Замок графа Дракули».
Турнір «Зомбі проти Людей», який полюбився учасникам «ЗомбіFest», почнеться о 16.30 на Центральній площі. Турнір складається з ряду командних дуелей. Команди, по 6 чоловік жеребом вибирають, за кого грати - за «Зомбі» або за «Людей». Зомбі будуть пов'язані попарно - так імітується повільність і незручність живих мерців. Завдання Людей - перебратися через територію зомбі в безпечне місце, а Зомбі - не допустити цього. Командам належить зіграти три раунди за різними сценаріями.
В 17.30 начнется яркое и атмосферное трибьют шоу «Король и шут» группы «Царство шута». Артисты исполнят самые знаменитые песни этого коллектива, известного песнями в духе страшных сказок. Концерт продлится до 20.00 и продолжится молодежной дискотекой с зажигательными хэллоуинскими треками.