Свято забутих іграшок

Подарувати нове життя старим іграшкам запрошує парк Горького юних харків'ян! У неділю, 16 вересня, ми проведемо Свято забутих іграшок. Цього дня діти зможуть вдосталь пограти у старі вуличні ігри: гумочку, класики, вишибки, «море хвилюється», «їстівне-не їстівне» та інші. На Центральній алеї відкриється ігротека з настільними іграми від магазину «Іград», відбудеться майстер-клас із захоплюючої фінської гри Мелкі.

Кожна дитина зможе подарувати нове життя своїм старим іграшкам та взяти участь у Ярмарку забутих іграшок. Для цього потрібно вибрати будинки іграшки, якими вже ніхто не грає та привезти до парку Горького. Іграшки повинні бути чисті та не поламані. Ярмарок забутих іграшок відкриється на Центральній алеї о 14.00 та триватиме до 19.00. Для участі потрібно буде зареєструватися в аніматора та отримати місце за спеціальними столами. Діти можуть продавати іграшки, обмінюватися з іншими, дарувати за власним бажанням. Місце за столом надається на годину.

На сцені посеред Центральної алеї пройдуть конкурсні програми, лялькова вистава, виступ гурту «Люїс Керол», наукове шоу Божевільних учених та шоу мильних бульбашок. А на Головній сцені упродовж дня дітей веселитимуться з героями казкового шоу, подивляться яскрава вистава «Забуті іграшки» театру «Мадригал». Святковий вечір продовжить кавер гурт, після концерту якого відбудеться молодіжна дискотека.