Октоберфест у парку Горького

21-23 вересня у парку Горького відбудеться фестиваль баварської традиційної культури "Октоберфест". На святі буде представлено все багатство баварських традицій та звичаїв. Цього року Октоберфест проходить за підтримки ТМ "Löwenbräu", "Franziskaner", "Spaten", "Hoegaarden", "Stella Artua", "Staropramen".
На час фестивалю Середньовічна площа перетвориться на територію Октоберфесту. Тут будуть встановлені великі намети з традиційними напоями та закусками. Охочі зможуть поласувати кренделями-брецелями, ковбасками по-нюрнберзькому. У центрі площі розміститься поміст для конкурсів, тостів, пісень.

Увага!
- Діти до 6 років можуть перебувати в шатрах фестивалю лише до 17:30.
- Після 18.00 діти від 6 до 16 років можуть перебувати в наметах лише в супроводі дорослих.

Усі три дні біля Головної сцени проходитимуть виступи вокальних, танцювальних колективів, на наших гостей чекають тематичні конкурси та забави. Так, спеціальну святкову програму представлять гурти «Dream West», «Люїс Керол», «24К», на Головній сцені виступатимуть представники Харківського товариства німців.
Гості свята зможуть взяти участь у перегонах поросят, змагатися у виборах Короля Октоберфесту, Фрау Бруст, повчитися баварським танцям, пісням, тостам. Пройде змагання з випивання кружечки пінистого на швидкість. Щовечора на сцені Октоберфесту проходитиме дискотека із запальними міксами популярних хітів.