Заходи 12-13 травня

Заходи 12-13 травня — Фото 05 maj 3

11 травня, п’ятниця
Головна сцена
18.00 – 20.00 Шоу-програма «Танці народів світу»
Ретро-парк
18.00 – 21.00 Tango open air

12 квітня, субота Свято колісниць “India Fest”
Центральна алея
12.00 – 20.00 Розпис хною, аквагрим, біо-тату
15.00 – 18.00 Майстер клас лялька-мотанка
16.00 – 18.00 Хода колісниць
Головна сцена
12.00 – 13.00 Дитяча розважальна програма «Ельфійська історія»
13.30 – 15.00 Інтерактивна шоу-програма «Чудовий наряд Білої Королеви» творчої студії «Pingwin»
15.30 – 16.00 Урочисте відкриття Свята колісниць
18.00 – 20.00 Концертна програма “India Fest”
20.00 – 22.00 Танцювальна програма India style
Розважальний центр
13.30 – 14.30 ДЕТскотека з ростовими ляльками
Дикий захід
18.00 – 21.00 Salsa open air
Лігво Біллі Кіда
12.00 – 19.00 Лазертаг бої
17.00 – 18.00 Музичний спектакль «Гранд Техас Шоу»
18.00 – 19.00 Індійські майстер класи в вігвамі
французький парк
17.00 – 18.00 Соло на скрипці
19.00 – 20.00 Соло на саксофоні
ретро парк
15.00 – 20.00 Танцювальна програма «Танцюють всі!»
17.00 – 19.00 Музична програма «Споёмте, друзі!»
Спортивні майданчики
08.30 – 10.30
18.30 – 20.00 Відкрите тренування по Тай Чи

13 травня, неділя Культурний уікенд
Головна алея
12.00 – 20.00 Розпис хною, аквагрим, біо-тату
15.00 – 18.00 Майстер клас лялька-мотанка
Головна сцена
12.00 – 15.00 Обласний фольклорний фестиваль «Кроковеє коло»
16.00 – 20.00 Концертна програма ХДАК «Культурний week end»
20.00 – 22.00 Танцювальна програма ХДАК «Культурний week end»
Розважальний центр
13.30 – 14.30 ДЕТскотека з ростовими ляльками
Дикий захід
17.00 – 22.00 Концертна програма факультетів ХДАК
Лігво Біллі Кіда
12.00 – 19.00 Лазертаг бої
13.00 – 14.00 Музичний спектакль «Гранд Техас Шоу»
17.00 – 22.00 Концертна програма факультетів ХДАК
Дитячий парк
17.00 – 22.00 Розважально-пізнавальна програма факультетів ХДАК
французький парк
17.00 – 22.00 Концертна програма театрального і вокального факультетів ХДАК
озеро
17.00 – 22.00 Концертна програма факультетів ХДАК
Ретро-парк
11.00 – 14.00 Програма для кохлеарно-імплантованих дітей «Я чую світ!»
14.00 – 15.00 Танцювальна програма Zumba Gold
15.00 – 20.00 Танцювальна програма «Танцюють всі!»
17.00 – 19.00 Музична програма «Споёмте, друзі!»
Спортивні майданчики
08.30 – 10.30 Відкрите тренування по Тай Чи

в програмі можливі зміни

Поделиться с друзьями