Вихідні 18-20 серпня

Вихідні 18-20 серпня — Фото DSC 6193 2

18 серпня, п`ятница
Алея у Розважального центру
15.00 – 19.00 Розважальна анімаційна програма Макдональдс
Головна сцена
18.00 – 20.00 Зйомка телепередачі «Зірки під гіпнозом»
Ретро-парк
19.00 – 21.00 Вечір аргентинського танго

19 серпня, субота
Головна сцена
11.00 – 12.00 Дитяча розважальна програма «Все в порядку, я на зарядці!»
16.00 – 17.00 Ілюзійне шоу Мага Грандіс
17.00 – 18.30 Дитяча шоу-програма «Лис і Зайка» творчої студії “PinGwin”
19.00 – 20.00 Виступ групи FADIVI MUSIC
20.00 – 22.00 Молодіжна дискотека з Pj-підтримкою
Алея у Розважального центру
15.30 Відкриття фотовиставки «Дивовижна земля харківська»
Центральна алея
11.00 – 20.00 Ярмарок hand made
12.00 – 20.00 Аквагрим
15.00 – 19.00 Майстер-класи з ляльки-мотанки
Французький парк
17.00 – 18.00 Вокальна лаунж програма
19.00 – 20.00 Соло на саксофоні
Лігво Біллі Кіда
13.00 – 19.00 Лазертаг бої
14.00 – 15.00 Музична виставка “Історії в стилі вестерн”
Дикий захід
18.00 – 21.00 Salsa вечірка
Спортивні майданчики
08.00 – 11.00 Відкрите заняття з Тай Чи
Ретро парк
09.00 – 10.30 Відкрите заняття з йоги
14.00 – 19.00 Танцювальна програма «Танцюють всі!»
16.00 – 19.00 Вокальна програма «Споёмте, друзі!

20 серпня, субота
Головна сцена
11.00 – 12.00 Дитяча розважальна програма «Все в порядку, я на зарядці!»
16.00 – 17.00 Концерт струнного квартету «The KANN»
17.00 – 18.30 Дитяча шоу-програма «Захоплююча географія» творчої студії «PinGwin»
19.00 – 20.00 Конкурсно-розважальна програма “Хто?”
20.00 – 22.00 Молодіжна дискотека і Pj-підтримкою
Центральна алея
11.00 – 20.00 Ярмарок hand made
12.00 – 20.00 Аквагрим
15.00 – 19.00 Майстер-класи з Ляльки-мотанки
Алея у Розважального центру
10.00 – 22.00 Фотовиставка «Дивовижна земля харківська»
Французький парк
17.00 – 18.00 Соло на скрипці
19.00 – 20.30 Виступ гітарного дуету «Breathe»
Лігво Біллі Кіда
13.00 – 19.00 Лазертаг бої
14.00 – 15.00 Музичний спектакль «Історії в стилі вестерн»
Спортивні майданчики
08.00 – 11.00 Відкрите заняття з Тай Чи
Ретро парк
09.00 – 10.30 Відкрите заняття з йоги
14.00 – 19.00 Танцювальна програма «Танцюють всі!»
16.00 – 19.00 Вокальна програма «Споёмте, друзі!

в програмі можливі зміни

 

Поделиться с друзьями