Парк розваг відкриває сезон і запрошує харків’ян і гостей міста на самі захоплюючі події цієї весни

Парк розваг відкриває сезон і запрошує харків'ян і гостей міста на самі захоплюючі події цієї весни — Фото 1373358083480 0 1

Центральний парк культури і відпочинку ім. Горького з дня відкриття став найулюбленішим центром дозвілля харків’ян. Щодня в парку проводяться розважальні шоу-програми, танцювальні майстер-класи, свята, спортивні заходи, конкурси, фестивалі для дітей і дорослих.

У квітні-травні в парку пройде безліч яскравих подій. Серед них:

14 квітня – “Відкриття сезону – Свято мильних бульбашок”

20 квітня – Відкриття сальса-сезону “BIGSALSABOOM”;

27 квітня – фольклорно-етнографічний фестиваль “Пасхальні візерунки”;

9 Травня – музично-театральний фестиваль “Вклонімося великим тим рокам!”;

3 та 10 травня – шоу талантів від культурного центру Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна;

18 травня – спільний фестиваль “Globalvillage” від шкільних Євроклубів та організації “AIESEC”;

24 травня – свято Останнього дзвоника “Ура, канікули!;

29 травня – квест загонів юних миротворців “Ігри юних патріотів”;

31 травня – свято “Ніч випускного у парку”.

Щосуботи і щонеділі в парку проходять Дні здоров’я: відкриті тренування з фітнесу, карате, рукопашного бою, дитячої аеробіки, майстер-класи і тренування з ролер-спорту, а також майстер-класи з різних танцювальним напрямкам від танцювальних студій і клубів Харкова.

На ретро-майданчику парку кожні суботу та неділю з 14.00 до 18.00 проводяться музичні тематичні вечори, грає жива музика.

Нагадаємо, що кожен день в Дитячому парку з 10.30 до 12.30 аніматори проводять безкоштовні розважальні програми для дітей. У вихідні дні ці програми проходять з 10.30 до 12.30 та з 14.00 до 15.30. У понеділок діти можуть взяти участь у “Веселих стартах”, естафетах і вікторинах. У вівторок дітям читають легенди та казки всіх народів світу. У середу малюків вчать правильно і красиво малювати на різні теми. У четвер юні відвідувачі вчаться танцювати класичні та сучасні танці. У п’ятницю хлопці беруть участь у дитячому караоке. У суботу малюки можуть спілкуватися з різними тваринами з контактного зоопарку “ZooLand”. У неділю аніматори влаштовують дитячі квести з безліччю захоплюючих завдань і випробувань.

Поделиться с друзьями