У парку випускники грали у ковбоїв та танцювали під струменями фонтану

У парку випускники грали у ковбоїв та танцювали під струменями фонтану — Фото 136947246861165

Свято “Ура, канікули!”, присвячене закінченню навчального року, пройшло 24 травня в Центральному парку культури і відпочинку ім. М.Горького. Випускники шкіл міста відразу ж після урочистих лінійок попрямували до парку, бо тут їх чекали веселі і пустотливі конкурси та розваги.

Протягом дня на території парку аніматори проводили інтерактивну програму “Одного разу на Дикому Заході”, в ході якої всіх охочих посвячували в ковбої. Спочатку цю програму планували проводити для дітей. Однак випускники не пройшли повз “ковбойському вечірки” і з задоволенням прийняли участь в конкурсах на спритність і влучність, навчилися танцювати ковбойські танці і звертатися з ласо, а також взяли ковбойський присягу.

На центральній площі парку відбулася розважальна програма за участю кращих творчих колективів Харкова та аніматорів. Так, дитячий театр “Діти майбутнього” показав виставу “Один день без дорослих”, а дитячий театр “Сорванцы” виступив з програмою, присвяченою Останньому дзвінку. Також для випускників була організована інтерактивна шоу-програма “В гостях у тітоньки Ромашки”. Після чого під колесом огляду відбулася дискотека. У парку зібралося багато випускників, які активно брали участь у всіх розважальних програмах, веселилися і танцювали під струменями фонтану на центральній площі.

Також у цей день в Дитячому парку пройшла інтерактивна програма “Ура, канікули!”: юні відвідувачі парку в ігровій формі продемонстрували свої знання з фізики, географії, біології, історії, математики, літератури, фізкультури, малювання і хореографії. За підсумками тематичних “уроків” всім учасникам видали табелі з оцінками. У Французькому парку у цей день виступив ляльковий театр, протягом дня грала жива музика, а на ретро-майданчику з 14.00 до 21.00 пройшов танцювальний вечір.

Поделиться с друзьями