Політ на мітлах, поїдання млинців та святкові «танки»: у Центральному парку провели Масляну

Політ на мітлах, поїдання млинців та святкові «танки»: у Центральному парку провели Масляну — Фото 1373357309xxx2

У Центральному парку розваг 17 березня харків’яни піснями, конкурсами та традиційними млинцями провели Масляну. Свято відкрилося дитячою творчою програмою, яка в 15:00 змінилася великим театралізованим дійством. Зокрема, свою програму представили учасники фестивалю «Студентський парк талантів» та колектив студентського центру Харківського національного педагогічного університету ім. Г.Сковороди.

Також свій виступ харків’янам презентували зовсім юні артисти — 5-6-річні учасники колективу «Проталинка» з сел. Покотилівка Харківського району Харківської обл.

Протягом дня гості свята змогли взяти участь у різних конкурсах, наприклад, на найшвидше поїдання млинців, на швидкість бігу на мітлах, також не обійшлося і без традиційного перетягування каната. Крім того, харків’яни спробували свої сили у штовханні пудовою гирі. Переможцем цього змагання в ході проводів Масниці став харків’янин, який підняв гирю за хвилину 50 разів. Абсолютний же рекорд був поставлено 10 березня і становив 62 підняття за 1 хвилину.

Також у парку влаштували так званий «перепляс» – імпровізовані змагання з російським народним танцям. Крім того, під час свята відбувся конкурс ложкарів і частівників.

Святкова програма тривала до 18:00 і завершилася грандіозним фаєр-шоу, яке символізувало спалення опудала Зими.

Поделиться с друзьями