Фаєр-шоу, конкурси та Сніговий вальс: у парку відсвяткували Різдво

Фаєр-шоу, конкурси та Сніговий вальс: у парку відсвяткували Різдво — Фото 13733616151365880671521

У Центральному парку розваг 7 січня відзначили Різдво Христове. Парк у цей день відвідало близько 50 тисяч харків’ян і гостей міста.
Святкові заходи розпочалися днем: гості парку подивилися різдвяний ляльковий спектакль і взяли участь у театралізованому ході за участю аматорського театру народної пісні “Таліца”. Під час ходи виконувалися пісні, танці та колядки. Після цього на центральному майданчику парку біля новорічної ялинки пройшла різдвяна шоу-програма з іграми, конкурсами, призами для дітей та дорослих за участю фольклорних вокальних і танцювальних колективів. Розважальну програму представив Дзержинський район. Зокрема, від району в парку виступили вокальний колектив “Степ”, хореографічний колектив “Оксид”, фольклорні колективи “Фарба” і “Лада”, студенти режисури театрального факультету Харківської державної академії культури.

Також у цей день працював будиночок Діда Мороза, на ретро-майданчику пройшла танцювальна програма “Сніжний вальс”. Крім того, всі бажаючі могли зробити кінну прогулянку по парку разом з українськими козаками. Увечері на центральній площі парку пройшли фаєр-шоу та дискотека. Різдвяні гуляння для дітей та дорослих у парку Горького проходили вперше.

Поделиться с друзьями