Парад “ботанів” і “заучек”, “Тетянин квест” і дискотека пройшли в Центральному парку в День студента

Парад "ботанів" і "заучек", "Тетянин квест" і дискотека пройшли в Центральному парку в День студента — Фото 1373361295136588055535

У Центральному парку розваг 25 січня студенти різних вузів Харкова відзначили День святої Тетяни. Свято стартувало першим в історії міста гумористичним парадом “ботанів”, “знаек” і “заучек”. У параді взяли участь більше 200 студентів з 15 харківських вузів.
Після чого на центральному майданчику біля Колеса огляду пройшла презентація команд вузів. Після цього студенти взяли участь у флешмобі “ботанів” проти “хвостів”. Сенс флешмобу полягав у тому, що кілька “ботанів” одночасно ганялися за людьми, на яких причеплені символічні “хвости” – заборгованості по сесії. Той “ботан”, який зловить найбільшу кількість “хвостів”, перемагає. Це означає, що у вузі переможця найкраще борються із заборгованостями і “хвостами”.

Учасників всіх конкурсів оцінювало журі за кількома номінаціями: “Підтримка вболівальників”, “Зовнішній вигляд ботанов”, “Презентація команд”, а також за результатами флешмобу “Бота проти хвостів”. Переможці отримали картки, за допомогою яких вони в будь-який день зможуть безкоштовно покататися на атракціонах парку.

Для дівчат на ім’я Тетяна пройшла окрема вікторина з призами. Зокрема, учасницям треба було згадати вірші, пісні чи історії про Тетяну і продекламувати їх. Крім того, не ретро-майданчику відбувся “Тетянин квест”, в якому взяли участь команди вузів і збірні команди активістів Харківської профспілки студентів.

З 18:00 до 22:00 у парку пройшла святкова дискотека за участю Dj ROSS.

Поделиться с друзьями