У парку розваг відзначили Хелловін

У парку розваг відзначили Хелловін — Фото 1373359461xxx7

У Центральному парку культури і відпочинку ім.Горького увечері 31 жовтня відзначив Хеллоуїн. Святкування пройшло біля Будинку жахів.

У цей день з 17.00 художники розфарбовували всім бажаючим особи фарбами у вигляді тематичних малюнків. Крім того, біля Будинку жахів ходили артисти в тематичних костюмах “і лякали відвідувачів парку”. А в 19.00 там же почалося фаєр-шоу, яке продовжилося 10 хвилин.

Довідка. Хеллоуїн – сучасний свято, висхідний до традицій древніх кельтів Ірландії і Шотландії. Відзначається 31 жовтня, в переддень Дня всіх святих. Хеллоуїн традиційно святкується в англомовних країнах, хоча офіційним вихідним днем не є. З кінця XX в. мода на атрибутику Хелловіна виникла також у більшості неангломовних країн Європи і СНД. Хеллоуїн також неформально відзначається в Японії, Південній Кореї, Сінгапурі, Австралії та Нової Зеландії, в ряді острівних країн Океанії. Свято супроводжується карнавальними дійствами, колядуванням. Одним з традиційних символів свята є гарбуз-світильник, а його учасники вбираються в костюми всякої нечисті.

Поделиться с друзьями