У Центральному парку розваг відкрили новорічну ялинку

У Центральному парку розваг відкрили новорічну ялинку — Фото 1373359657xxx8

У Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького урочисто відкрилася новорічна ялинка, яка встановлена на місці центрального фонтану. Ялинка штучна, її висота – 10 м. Поруч з ялинкою – будиночок Діда Мороза, який працюватиме щодня до 13 січня з 15.00 до 19.00. Всі бажаючі можуть передати йому листи з проханням про подарунки.
Крім того, на центральній алеї парку пройшло театралізована хода «Ура – канікули!», В якому взяли участь близько 40 аніматорів, переодягнених у казкових героїв. Після цього гості свята подивилися уривок з мюзиклу “Снігова королева”.

Далі для дітей та дорослих на центральній площі парку пройшла конкурсно-розважальна програма від Дзержинського району. До слова, починаючи з 29 грудня і по 13 січня кожен район міста буде представляти в парку свою розважальну програму. Крім того, для найменших в парку Горького працює театр ляльок “Теремок”.

Також сьогодні в ретро-зоні з 16.00 до 18.00 пройшла танцювальна програма з караоке-марафоном. А з 20:00 всі бажаючі змогли взяти участь у новорічній дискотеці на центральній площі парку.

Нагадаємо, що святкові та розважальні заходи в парку Горького будуть проходити в усі дні шкільних канікул – до 13 січня. Для цих цілей біля новорічної ялинки встановили сцену, на якій виступатимуть творчі колективи районів Харкова і ляльковий театр. Також по парку за наявності снігу можна покататися на фінських санях.

Поделиться с друзьями