У Центральному парку розваг почали святкувати Масляну (програма)

У Центральному парку розваг почали святкувати Масляну (програма) — Фото 1373360869xxx9

У Центральному парку розваг 10 березня почалися святкові гуляння з нагоди Масляної, які триватимуть ще тиждень. Сьогодні в парку пройшли театралізовані ходи «Проводи зими і зустріч весни», а також “Здрастуй, Масляна!”. Також діти і дорослі змогли взяти участь у традиційних конкурсах і забавах: гонках на мітлі, перетягуванні каната, підняття гир, хороводах, а також в інтелектуальних конкурсах.

Щодня в парку Горького для відвідувачів працюватиме ярмарок з традиційним оліїстим стравою – млинцями. Відвідувачі зможуть скуштувати млинці різних видів і проголосувати за вподобані. Крім того, протягом тижня на сцені біля Колеса огляду будуть виступати кращі фольклорні колективи Харківської області: “Обереги”, “Слобожаночка”, “Джерельце”, “Малинова криниця” та інші.

Також у парку на час свят буде встановлено опудало, що уособлює зиму, заввишки близько трьох метрів. Навколо нього проходитимуть конкурси, хороводи. А в неділю, 17 березня, опудало буде спалено.

11 і 15 березня в парку працюватиме вуличний ляльковий театр-балаган.Также 15 березня пройде конкурс тещиних млинців. Учасниці повинні будуть принести свої млинці в парк і прорекламувати їх. Всі відвідувачі парку зможуть продегустувати приготовані млинці і проголосувати за кращі. Переможниця отримає хороший приз для всієї родини.

Поделиться с друзьями