Унікальний Розважальний центр відкрився у парку Горького

Унікальний Розважальний центр відкрився у парку Горького — Фото 137189443303

У Центральному парку розваг відкрився Розважальний центр. Це один з найкращих, великих і сучасних центрів в Україні. Будівля поділена на кілька зон. Перша наповнена пневматичними гарматами різного розміру, фонтанами, іншими атракціонами, які дозволяють дітям одночасно грати десятком тисяч різнокольорових поролонових кульок.

У другій зоні встановлені батути, мотузкові атракціони, та горки різних конфігурацій. У ній же розташований скалодром заввишки 8 метрів.

Зона “Комашка” розрахована на дітей до 4 років. Обладнання там м’яке, яскраве і абсолютно безпечне.

Одночасно в центрі можуть лазити, стрибати, бігати, грати і розважатися близько півтисячі дітей. Додатково Розважальний центр збагатили інтерактивною підлогою з різними іграми, ігровими автоматами, відеосимуляторами для всіх віків.

У новому Розважальному центрі діти разом з батьками можуть активно відпочити, пограти і добре провести час незалежно від пори року і погоди. І влітку – коли жарко, і взимку – коли холодно – у Розважальному центрі дітям завжди є чим зайнятися, проявити фантазію, спритність, вправність і зануритися у фантастичний світ Дитинства.

Фотогалерея
Поделиться с друзьями