У парку Горького з’явилася алея сакур

У парку Горького з'явилася алея сакур — Фото VDF 3822

Алею сакур висадили сьогодні, 12 жовтня, в парку Горького. На честь 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною і Японією у Французькій зоні парку Горького були висаджені 80 сакур «Канзай». Висота дерев становить 2-2,5 м. В урочистій церемонії взяли участь мер Харкова Геннадій Кернес, Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Шигекі Суми з дружиною і губернатор Харківської області Юлія Світлична.

«Сакура символізує добро, мир і щастя. Ця алея буде однією з улюблених у харків’ян. Тим більше, що ми і далі будемо за нею доглядати і облагороджувати. Так, ми обговорили з паном послом, як налагодити ділові взаємини між Японією і Харковом, і він висловив з цього приводу великі надії. Думаю, що частинка Японії, японського духу залишиться в Харкові назавжди », – підкреслив Геннадій Кернес.

Як зазначив посол, висаджені в Харкові сакури стануть символом більш тісного співробітництва між Харковом і Японією. «Ми обговорили з міським головою питання розширення співробітництва в бізнесі. Я впевнений, що посаджені дерева стануть символом початку цієї роботи », – зазначив Шигекі Суми.

Посол висловив упевненість, що вже в наступному році на деревах з’являться перші квіти.

Поделиться с друзьями