Тисячі харків’ян зустріли Новий рік у Центральному парку розваг

Тисячі харків'ян зустріли Новий рік у Центральному парку розваг — Фото 1373361742opdsc 8587

У новорічну ніч у Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького побувало близько 30 тис. людей. Із загальної кількості відвідувачів на атракціонах прокотилися більше 15 тис. гостей парку.
31 грудня з 11:00 до 19:00 працював будиночок Діда Мороза. Всі бажаючі змогли віддати йому листи про бажання та з проханнями про подарунки. З 13:00 у ретро-зоні грала музика, а в 16:00 там почалася танцювальна програма “Сніжний вальс”. У 14:00 і 16:00 в парку пройшли невеликі новорічні ходи і шоу-програми з іграми, конкурсами та призами.

О 20:00 по головній алеї парку відбулося масштабне новорічне хода за участю Діда Мороза та Снігуроньки. Свято продовжилося під колеса огляду: Дід Мороз привітав харків’ян з Новим роком, після чого там почалася дискотека. Також цього вечора для відвідувачів були організовані караоке-марафон і фаєр-шоу. Після бою курантів гості парку побачили феєрверк, який тривав близько 15 хвилин. Свято закінчилося 1 січня близько п’яти годин ранку.

Новорічні заходи в парку не обмежуються 31-м грудня. З цього дня і по 13 січня в парку щодня проходитиме розважальна новорічна програма. Для цих цілей біля новорічної ялинки встановили сцену, на якій виступатимуть творчі колективи районів Харкова і ляльковий театр. Також по парку можна буде прокотитися на фінських санях. Крім того, щодня з 13:00 в парку працює ретро-зона.

Поделиться с друзьями