Свято кофе

Свято кофе — Фото 1427835685 beverage coffeeTea6

16-17 вересня в Центральному парку культури і відпочинку ім. М. Горького пройдуть відразу кілька свят: Свято кави, День рятувальника, 100-річний ювілей Харківського університету мистецтв.
Свято кави парк Горького проведе вперше. Він триватиме два дні. В його рамках городяни познайомляться з кращими сортами кави, закладами, в яких готують найсмачнішу каву в Харкові. В затишній атмосфері улюбленого парку гості спробують різноманітні кавові напої, десерти до них.
Десять кав’ярень Харкова представлять майстерність своїх бариста і авторські види кавових напоїв на Головній площі парку Горького. Відвідувачі самі виберуть заклад, де готують найкращу каву в місті. Переможець отримає подарунки від колег, а серед відвідувачів випадковим чином буде обраний щасливчик, який стане володарем призу від найкращої кав’ярні Першої Столиці.

16 вересня Головне управління ГСЧС в Харківській області організовує святкування Дня рятувальника. На Головній площі пройде презентація роботи спецтехніки, майданчики підрозділи хімзахисту, саперів, кінологічної служби. Бажаючі зможуть піднятися по великій пожежній драбині, поміряти костюм хімзахисту, взяти участь в «розмінуванні». Відбудеться концертна програма, парад оркестрів.

До столітнього ювілею Харківського університету мистецтв в парку Горького відбудуться виступи студентів і викладачів вузу. Хода акторів-студентів ХНУМ пройде по Центральній алеї в 14.00. По алеях будуть прогулюватися міми, У Французькому парку відбудеться лялькова вистава, виступлять музичні ансамблі, бажаючі зможуть взяти участь у майстер-класах з акторської майстерності. На березі Озера можна буде послухати гру на арфі.

Поделиться с друзьями