Свято “Екватор літа”

Свято "Екватор літа" — Фото DSC 5880 2

15 липня в парку Горького пройде Екватор літа – самий освіжаючий свято спекотного літа. Всіх гостей парку чекають море розіграшів, конкурсів, пов’язаних з обливанням, водні атракціони, масштабна водяна битва і пінна вечірка. Девіз свята – Ніхто не піде сухим!
О 13.00, 15.00 і 17.00 по Центральній алеї проїде поливна машина, яка обіллє всіх, хто потрапить під її струменя. Автомобіль пройде до Головної сцени і буде кружляти там, поки не спустошить всю цистерну. Тим, хто хоче залишитися сухим, радимо в цей момент відійти на бічну алею.
З 13.00 на Центральній площі будуть проходити змагання з водного дартсу, гонок корабликів і дуелі на водних насосах. Відбудуться розважальні програми з водними конкурсами. Серед іншого учасники зіграють в аква волейбол, в водний тир, станцюють під аква лимбо. Учасники та переможці отримають призи від партнерів свята: дельфінарію «Немо», ТМ «Хладик», кінотеатру «Парк», мотузкового парку «S-park», дзеркального лабіринту «Луксор», 7D кіно, Чудо-парку.
У лігві Біллі Кіда відбудеться змагання вітрильних кораблів, які діти зроблять самостійно, а також майстер-клас з виготовлення піратського брига.

Екватор літа відзначається масштабної водної битвою. Розпочнеться вона о 17.30. Всі учасники свята розділяться на дві команди – хлопчиків і дівчаток. По всій Головної площі будуть розставлені резервуари з водою, працюватимуть поливальні шланги. Свій внесок внесуть аніматори парку – вони будуть обливати всіх з відер, тазів, водних насосів, бризгалок, закидають учасників бомбочками з водою. Ніхто не піде сухим!
О 18.00 стартує пінна вечірка. Без малого тонна піни обрушиться на учасників свята. Коли вечірка завершиться, на сцену вийдуть артисти школи танців Salsa Loca з майстер-класом з сальси. Завершиться Екватор літа запальною дискотекою.

Поделиться с друзьями