ЦІКАВІ ЕКСКУРСІЇ

ЦІКАВІ ЕКСКУРСІЇ — Фото 4emzn12 450x418

Запрошуємо на захоплюючу екскурсію по Центральному парку розваг в Харкові (Парк Горького). Маршрут починається біля Центрального входу в Парк і проходить по всіх тематичним зонам. Екскурсанти дізнаються про пристрій і плануванні Парку. Ви дізнаєтеся, де знаходятьсянайекстремальніші атракціони, де люблять відпочивати закохані, як знайти японський фонтан та бонсай, які тропічні квіти ростуть у Парку.

Ви дізнаєтеся про влаштування та особливості атракціонів, розповість, звідки по всьому Парку звучить музика, як працюють фонтани і хто лякає відвідувачів в Будинку Жахів.

Окрема частина екскурсіх – історія Парку культури і відпочинку ім. Горького в Харкові. Пройдетеся по місцях, де 100 років тому закладали перші алеї.

Група зможе поспостерігати за постійними мешканцями Парку – тваринами і птахами, а якщо пощастить – погодувати білочок. Побачите дерева, які жили ще в епоху динозаврів.

Тривалість екскурсії без урахування катання на атракціонах – близько години.

Екскурсії пішохідні, але за бажанням замовника, може бути задіяний парковий паровозик. Також під час екскурсії можливе катання на атракціонах, які ви можете вибрати заздалегідь.

Вартість екскурсії – 100 гривень для групи до 10 осіб. За кожного додаткового учасника екскурсії необхідно доплатити по 10 гривень.

З усіх питань організації екскурсій, вартості атракціонів і послуг звертайтеся до відділу по роботі з корпоративними клієнтами по телефону +38 (057) 725 27 80.

Поделиться с друзьями