Центральний парк розваг Харкова отримав престижну Міжнародну премію “Golden Pony Awards”

Центральний парк розваг Харкова отримав престижну Міжнародну премію "Golden Pony Awards" — Фото news images tumb

Центральний парк розваг Харкова увійшов до десятки кращих парків розваг світу в 2013 році і був удостоєний Міжнародної премії “Golden Pony Awards”. Урочиста церемонія вручення нагороди відбулася 20 березня в Москві в рамках ювілейної міжнародної виставки “Атракціони та розважальне обладнання РАПВА Експо — 2013”, де збираються найкращі професіонали індустрії розваг країн СНД і зарубіжжя. На церемонії вручення був присутній комерційний директор Центрального парку Харкова Андрій Шаптала.

Нагадаємо, премія “GoldenPony” заснована в 2002 р. видавничим домом “Facto Edizioni” (Італія), випусковим всесвітньо відомий журнал “GAMES & PARKS INDUSTRY”. Премія щорічно присуджується кращим паркам розваг, тематичних парках, розважальним центрам, виробникам атракціонів і відрізнити особистостям в цій сфері діяльності по всьому Світу. До теперішнього часу “GoldenPony” вже отримали понад 200 представників в області індустрії розваг з 40 країн світу.

Центральний парк розваг Харкова визнаний лауреатом цієї престижної нагороди, ставши в один ряд з такими великими парками світу, як “Blackpool Pleasure Beach” (Великобританія), “Tivoli” (Данія), “Lieseberg” (Швеція), “Диво Остров” (Росія ) та іншими.

Визначаючи харківський Центральний парк одним з переможців у номінації “Кращий парк розваг”, журі враховувало не тільки число відвідувачів і різноманітність атракціонів, а й “історію успіху” парку, яка показує наявність стратегічного бачення і підприємницьких талантів керівників.

У харківському парку розваг на даний момент є більше трьох з половиною десятків найсучасніших атракціонів, вироблених у Німеччині, Італії, Канаді, Франції та США. Всі атракціони виконані в абсолютно різних стилях і з різним ступенем складності і екстремальності. На сьогодні парк продовжує розвиватися. У найближчій перспективі — відкриття сімейно-розважального центру, який працюватиме цілий рік, амфітеатру, озера з лебедями, міні-гольфу та багато іншого. Крім того, Центральний парк розваг вже є популярним туристичним об’єктом. Парк відвідують туристи з інших регіонів України та Росії.

Поделиться с друзьями