27 квітня – “Пасхальні візерунки” у Центральному парку розваг Харкова

27 квітня - "Пасхальні візерунки" у Центральному парку розваг Харкова — Фото news images tumb

Центральний парк культури і відпочинку ім. Горького запрошує харків’ян і гостей міста в суботу, 27 квітня, на міській фольклорно-етнографічний фестиваль “Пасхальні візерунки”.

З 12.00 на центральній алеї парку відкриється благодійний великодній ярмарок, де будуть продаватися саморобки, виготовлені харківськими школярами.

З 13.00 у Французькому парку гостей фестивалю розважатиме мім-дует “Три товстуни”.

У 14.00. на центральній алеї пройде масштабна театралізована хода та шоу-програма творчих колективів дев’яти районів Харкова. За результатами фестивалю журі визначить райони-переможці в різних номінаціях: “Краща експозиція виставки-ярмарку”, “Найкращий результат благодійного ярмарку”, “Краща пасхальна театралізована хода”, “Великоднє дерево парку” (дерева, що залучені до виставці, будуть висаджені в парку), “Краща ігрова програма ярмарку”, “Краще творча програма”, “Збереження традицій Слобожанщини”, “Зірка “Великодніх візерунків”. Район, що переможе у номінації “Майстри розпису великодніх яєць “, матиме можливість расписати головне Великоднє яйце парку розваг.

У цей день також пройде справжнє полювання за крашанками egg-hunting. З 15.00 до 15.45 і з 17.00 до 17.45 діти зможуть взяти участь в пошуку великодніх яєць на галявинах Французького парку.

Наприкінці вечора відвідувачів фестивалю чекають майстер-класи від танцювальної школи “Scream of Soul”. О 18.00 розпочнеться дискотека.

Поделиться с друзьями