Свято мильних бульбашок

Свято мильних бульбашок — Фото img 0131

У Центральному парку розваг 14 квітня відсвяткували “Відкриття сезону — Свято мильних бульбашок”. Цього дня в парку відбулася масштабна хода учасників міського параду “Мильні бульбашки”, в якому взяли участь близько чотирьохсот людей.

На Центральній площі парку відвідувачів розважали шоу-проект “Арканум”, який пускав гігантські мильні бульбашки, мім-дует “Три товстуни”, танцювальний клуб “Самміт”, що надихнув публіку запальним рок-н-ролом, команда КВН “Не проходьте повз” Харківського національного економічного університету, харківська школа танців “Тодес” та інші колективи.

Також під час свята харків’яни та гості свята взяли участь у запальному танцювальному флешмобі і стали свідками дослідів “божевільних хіміків”, які показували фокуси з рідким азотом.

Ще більше настрій відвідувачам парку розваг підняли учасники конкурсу “Смішимо народ”, який був організований за типом телевізійного шоу “Розсміши коміка”. До складу журі конкурсу увійшли: шоумен, ведучий, колишній учасник команди КВН ХАІ Сергій Лаврик, учасниця команди КВН “Збірна блондинок України” Христина Понунаева, автор і режисер команд КВК “Збірна блондинок України” і “Збірна України Інтер UA” Кирило Мизгіной і актриса молодіжного театру “Мадригал” Юлія Воскобойник.

Сам конкурс пройшов у два етапи, після чого журі оголосило переможців. Найбільш веселими і винахідливими виявилися учасники команди КВН “КПП” Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна. Друге місце посів студент з Харківського інституту мистецтв, саксофоніст із сценічним ім`ям Олег Володимирович. Трійку кращих замкнули хлопці з команди КВН “Колючі і пухнасті” Національного технічного університету “ХПІ” і Харківського національного автодорожнього університету.

На завершення свята харків’янам організували свій майстер-клас учасники танцювальної школи “Scream of Soul”.

Також в цей день з 14.00 до 18.00 на ретро-майданчику пройшов музичний вечір: для відвідувачів грала популярна музика 1970-1980-х років.

Поделиться с друзьями