Відкриття Розважального центру

Відкриття Розважального центру — Фото 04 1 1

У Центральному парку розваг відкрився Розважальний центр. Це один з найкращих, великих і сучасних центрів в Україні. Будівлю поділено на кілька зон, які об’еденані в “Стежину пригод”. Перша частина — зона пневматичних гармат різного розміру, фонтанів, які дозволяють дітям одночасно грати десятком тисяч різнокольорових поролонових кульок.

Мотузняне містечко — це лабіринт з сіток, канатів і 6-метрових веж, який так цікаво досліджувати разом з друзями!

Зона “Вежі та скалодром” це зона батутв, багаторівневих башт, які дістають стелі Розважального центру, гірки різних конфігурацій. У ній же розташований скалодром висотою 8 метрів з трьома маршрутами різної складності.

Зона “Комашка” розрахована на дітей до 4 років. Обладнання там м’яке, яскраве і абсолютно безпечне.

Одночасно в центрі можуть лазити, стрибати, бігати, грати і розважатися близько півтисячі дітей. Також у Развлекательноме центрі встановлено інтерактивний підлогу з різними іграми, більше 65 ігрових автоматів, відеосимуляторів для всіх віків.

У новому Развлекатольном центрі діти разом з батьками можуть активно відпочити, пограти і добре провести час незалежно від пори року і погоди. І влітку — коли жарко, і взимку — коли холодно — у Розважальному центрі дітям завжди є чим зайнятися, проявити фантазію, спритність, вправність і зануритися у фантастичний світ Дитинства.

Фотогалерея
Поделиться с друзьями