У парку розваг відкрився новий сезон

У парку розваг відкрився новий сезон — Фото 1373357633xxx6

У Центральному парку розваг 14 квітня відсвяткували “Відкриття сезону – Свято мильних бульбашок”. Цього дня в парку відбулася масштабна хода учасників міського параду “Мильні бульбашки”, в якій взяли участь близько чотирьохсот людей.

На Центральній площі парку відвідувачів розважали: шоу-проект “Арканум”, який пускав гігантські мильні бульбашки, мім-дует “Три товстуни”, танцювальний клуб “Самміт”, що надихнув публіку запальним рок-н-ролом, команда КВК “Не проходьте повз” Харківського національного економічного університету, харківська школа танців “Тодес” та інші колективи.

Також під час свята харків’яни та гості свята взяли участь у заводному танцювальному флешмобі і стали очевидцями дослідів “божевільних хіміків”, які показували фокуси з рідким азотом.

Після чого ще більше настрій відвідувачам парку розваг підняли учасники конкурсу “смішить народ”, який був організований за типом телевізійного шоу “Розсміши коміка”. До складу журі конкурсу увійшли: шоумен, ведучий, колишній учасник команди КВК ХАІ Сергій Лаврик, учасниця команди КВК “Збірна блондинок України” Христина Понунаева, автор і режисер команд КВК “Збірна блондинок України” і “Збірна України Інтер UA” Кирило Мизгіной і актриса молодіжного театру “Мадригал” Юлія Воскобойник. Сам конкурс пройшов у два етапи, потім журі оголосило переможців. Найбільш веселими і винахідливими виявилися учасники команди КВК “КПП” Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна. Друге місце посів студент з Харківського інституту мистецтв, саксофоніст Олег Володимирович (сценічне ім’я). Трійку кращих замкнули хлопці з команди КВК “Колючі і пухнасті” Національного технічного університету “ХПІ” і Харківського національного автодорожнього університету.

На завершення свята харків’янам організували свій майстер-клас учасники танцювальної школи “Scream of Soul”, після чого відбулася дискотека.

Також цього дня з 14.00 до 18.00 на ретро-майданчику пройшов музичний вечір: для відвідувачів грала популярна музика 1970-1980-х років.

Поделиться с друзьями