Центральний парк розваг урочисто відкритий

Центральний парк розваг урочисто відкритий — Фото 1373359373136588126414 dsc 8107

Сьогодні, 23 серпня, у День міста в Харкові урочисто відкрили Центральний парк розваг. Незважаючи на похмуру погоду та дощ, десятки тисяч харків’ян прийшли подивитися на новий парк. У церемонії відкриття взяли участь голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, міський голова Геннадій Кернес, керуючий Харківською єпархією УПЦ архієпископ Харківський і Богодухівський Онуфрій, народні депутати Ірина Горіна, Дмитро Святаш і Валерій Писаренко.

“Сьогодні дійсно величезне свято: наш Харків став ще багатшим, ще красивішим і привабливішим як для харків’ян, так і для гостей нашого міста. Сьогодні всі можуть побачити те, що територіальна громада створила для нинішнього і майбутніх поколінь. Спасибі всім тим, хто брав участь у відновленні парку Горького і прикрасив його “, – зазначив Добкін.

“Ми стали свідками справжнього свята, нового народження парку імені Горького. Сьогодні ми можемо відчути, як наші діти радіють – цього харків’яни в роки війни відчути не могли. Ми всі працювали над цим парком, будівельники працювали тут вдень і вночі, щоб у День міста порадувати нас “, – підкреслив мер Харкова. За його словами, в майбутньому в парку планується облаштувати озеро, по якому будуть плавати лебеді, а також футбольну та баскетбольну площадки.

У ході відкриття парку виступили харківські творчі колективи, а також ансамбль барабанщиць Харківського педагогічного університету ім. Г. Сковороди. Гостей парку зустрічали казкові герої і ляльки на ходулях. Після закінчення урочистої церемонії колона, очолювана барабанщицями, пройшлася по центральній алеї парку.

Після чого всі відвідувачі вирішили випробувати нові атракціони, біля яких у утворилися великі черги. Нагадаємо, що 23 серпня всі атракціони в парку Горького до 20.00 були безкоштовними.

Поделиться с друзьями