Запобігання проявам корупції

Комунальне підприємство «Центральний парк культури і відпочинку імені М. Горького» на підставі Законів України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 р № 1700-VII, «Про Національне антикорупційне бюро України» від 14.10.2017 р № 1698-VII , «Про основи державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2014-2017 роки» від 14.10.2014 р № 1699-VII, розробило і впровадило антикорупційну програму на підприємстві.

Антикорупційна програма комунального підприємства «Центральний парк культури і відпочинку імені М. Горького» є комплексом правил, стандартів і процедур щодо виявлення, протидії та запобігання корупції в діяльності комунального підприємства «Центральний парк культури і відпочинку імені М. Горького», які поширюються на всіх працівників підприємства.

У розробленій Антикорупційної програми Комунальне підприємство «Центральний парк культури і відпочинку імені М. Горького» проголошує, що її працівники, посадові особи, керівник і засновники (учасники) в своїй внутрішній діяльності, а також у правовідносинах з діловими партнерами, органами державної влади, органами місцевого самоврядування, керуються принципом «нульової толерантності» до будь-яких проявів корупції та докладають усіх передбачених законодавством заходів щодо запобігання, виявлення і противдії корупції і пов’язаним з нею дій (практикам).

Якщо Ви стали свідком або Вам стало відомо про вчинення корупційних правопорушень та інших неправомірних дій посадовими особами і працівниками комунального підприємства «Центральний парк культури і відпочинку імені М. Горького», Ви можете зателефонувати Уповноваженого з антикорупційної діяльності по телефону 725-27-79 або відправити повідомлення про це на електронну адресу: anticor_park@ukr.net

Для більш детального вивчення ситуації та всебічного розгляду Вашого повідомлення пропонуємо Вам вказати інформацію про себе і свої контактні дані: для того, щоб ми могли звернутися до Вас за додатковою інформацією.

При цьому повідомлення буде розглядатися, якщо наведена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Також звертаємо увагу на те, що повідомлення, що містять наклеп і образи, дискредитацію посадових осіб і працівників підприємства, тягнуть за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством України.

Форма повідомлення про корупцію

План_виконання антикорупційних заходів КП “ЦПКтаВ ім. М. Горького” на вересень-грудень 2017

Звіт за результатами проведеної антикорупційної перевірки та оцінки корупційних ризиків за вересень-грудень 2017 року.

План виконання Антикорупційних заходів КП «ЦПК та В ім. М. Горького» на 2018 рік

Антикорупційна програма КП “ЦПКтаВ ім. М. Горького”

Запобігання проявам корупції — Фото AKP 01
Запобігання проявам корупції — Фото AKP 02
Запобігання проявам корупції — Фото AKP 03
Запобігання проявам корупції — Фото AKP 04
Запобігання проявам корупції — Фото AKP 05
Запобігання проявам корупції — Фото AKP 06
Запобігання проявам корупції — Фото AKP 07
Запобігання проявам корупції — Фото AKP 08
Запобігання проявам корупції — Фото AKP 09
Запобігання проявам корупції — Фото AKP 10
Запобігання проявам корупції — Фото AKP 11
Запобігання проявам корупції — Фото AKP 12
Запобігання проявам корупції — Фото AKP 13