Новорічні канікули 2018

Новорічні канікули 2018 — Фото 020 11

1 січня, понеділок
Середньовічна площа
13.00 – 19.00 Працює будиночок Діда Мороза
Головна сцена
12.00 – 13.00 Дитяча розважальна програма «Жовторотики»
13.00 – 14.30 Шоу «Чудесний наряд для Діда Мороза» творчої студії PinGwin
15.00 – 15.30 Ярмаркові забави
15.30 – 16.30 Лялькова вистава «Про кота-воєводу»
17.00 – 18.30 Конкурсно-розважальна програма «Поновогодім!»
19.00 – 20.00 Виступ гурту «On Stage»
20.00 – 22.00 Молодіжна дискотека з Pj-підтримкою
Розважальний центр
13.00 – 15.00 Творча майстерня “Витвори-витівки”
15.30 – 16.00 Ілюзійне шоу Мага Грандіс
15.00 – 18.00 Школа рукоділля Ірини Шегди
17.00 – 18.00 Шоу «Майстерня Капелюшника» творчої студії PinGwin
Лігво Біллі Кіда
13.00 – 17.00 Лазертаг бої
Ретро парк
14.00 – 19.00 Танцювальна програма «Танцюють всі!»
16.00 – 18.00 Вокальна програма «Заспіваймо, друзі!

2 січня, вівторок
Середньовічна площа
12.00 – 19.00 Працює будиночок Діда Мороза
Головна сцена
12.00 – 13.00 Дитяча розважальна програма «Жовторотики»
13.00 – 14.30 Шоу «Чудесний наряд для Діда Мороза» творчої студії PinGwin
15.00 – 15.30 Конкурсна програма «Зазивалки»
15.30 – 16.30 Лялькова вистава «Про кота-воєводу»
17.00 – 18.30 Конкурсно-розважальна програма «Поновогодім!»
18.30 – 19.00 Конкурсна програма «Зазивалки»
19.00 – 20.00 Концерт вокальної групи «Universal»
20.00 – 22.00 Молодіжна дискотека з Pj-підтримкою
Розважальний центр
13.00 – 15.00 Творча майстерня “Витвори-витівки”
15.30 – 16.00 Ілюзійне шоу Мага Грандіс
15.00 – 18.00 Школа рукоділля Ірини Шегди
17.00 – 18.00 Шоу «Майстерня Капелюшника» творчої студії PinGwin
Лігво Біллі Кіда
12.00 – 17.00 Лазертаг бої
Ретро парк
14.00 – 19.00 Танцювальна програма «Танцюють всі!»
16.00 – 19.00 Вокальна програма «Заспіваймо, друзі!

3 січня, cереда
Середньовічна площа
12.00 – 19.00 Зустріч Дідуся Мороза з діточками
Головна сцена
12.00 – 13.00 Дитяча розважальна програма «Жовторотики»
13.00 – 14.30 Шоу «Чудесний наряд для Діда Мороза» творчої студії PinGwin
15.00 – 15.30 Конкурсна програма «Зазивалки»
17.00 – 18.30 Конкурсно-розважальна програма «Поновогодім!»
18.30 – 19.00 Конкурсна програма «Зазивалки»
19.00 – 20.00 Концертна програма «З Новим роком! З новим щастям! »Дитячого театру оригінального жанру« Діти Майбутнього »
20.00 – 22.00 Молодіжна дискотека з Pj-підтримкою
Розважальний центр
13.00 – 15.00 Творча майстерня “Витвори-витівки”
15.00 – 16.00 Вистава циркової студії «Бенефіс»

4 січня, четвер
Середньовічна площа
12.00 – 19.00 Працює будиночок Діда Мороза
Головна сцена
12.00 – 13.00 Дитяча розважальна програма «Жовторотики»
13.30 – 15.00 Шоу-програма творчої студії PinGwin «Чудесний наряд для Діда Мороза»
15.00 – 15.30 Конкурсна програма «Зазивалки»
17.00 – 18.30 Конкурсно-розважальна програма «Поновогодім …!»
18.30 – 19.00 Конкурсна програма «Зазивалки»
19.00 – 20.00 Концерт групи «Л’юїс Керол»
20.00 – 22.00 Молодіжна дискотека з Pj-підтримкою
Розважальний центр
13.00 – 15.00 Творча майстерня “Витвори-витівки”
15.00 – 16.00 Лялькова вистава «Про кота-воєводу»
15.00 – 18.00 Школа рукоділля Ірини Шегди
17.00 – 18.00 Шоу-програма творчої студії PinGwin «Майстерня Капелюшника»
Лігво Біллі Кіда
12.00 – 17.00 Лазертаг бої
Ретро парк
14.00 – 19.00 Танцювальна програма «Танцюють всі!»
16.00 – 19.00 Вокальна програма «Заспіваймо, друзі!

5 лютого, п’ятниця
Середньовічна площа
13.00 – 19.00 Працює будиночок Діда Мороза
Головна сцена
12.00 – 13.00 Дитяча розважальна програма «Жовторотики»
13.00 – 14.30 Шоу-програма Творчої студії PinGwin «Чудесний наряд для Діда Мороза»
15.00 – 15.30 Конкурсна програма «Зазивалки»
15.30 – 16.30 Лялькова вистава «Про кота-воєводу»
16.30 – 17.30 Конкурсно-розважальна програма «Поновогодім …!»
17.30 – 18.30 Концертна програма «З Новим роком! З новим щастям! » театру оригінального жанру “Діти Майбутнього”
18.30 – 19.00 Конкурсна програма «Зазивалки»
19.00 – 20.00 Виступ етно фолк-група «Сварожічі»
20.00 – 22.00 Молодіжна дискотека з Pj-підтримкою
Розважальний центр
13.00 – 15.00 Творча майстерня “Витвори-витівки”
15.00 – 16.00 Шоу мильних бульбашок
15.00 – 18.00 Школа рукоділля Ірини Шегди
17.00 – 18.00 Шоу-програма творчої студії PinGwin «Майстерня Капелюшника»
Лігво Біллі Кіда
12.00 – 17.00 Лазертаг бої
Ретро парк
14.00 – 19.00 Танцювальна програма «Танцюють всі!»
16.00 – 19.00 Вокальна програма «Заспіваймо, друзі!

в програмі можливі зміни

 

Поделиться с друзьями