Масляна 2017

Масляна 2017 — Фото Gorky Park A3 febr 2017 1В останні вихідні лютого в Центральному парку культури і відпочинку ім. М. Горького проводжатимуть зиму і зустрічати весну. 25-26 лютого відбудеться грандіозне святкування Масляної.

Тут буде встановлена солом’яний Марена, семиметровий стовп з подарунками, колода для битви на мішках, майданчик для лицарських боїв. ТМ «Nutella» презентує ціле містечко з лабіринтом, фортецею, тиром, зібраними з тюків соломи. За площею гулятимуть ряджені. За вірш, пісню або танець вони пригостять бубликами всіх бажаючих!

Масляні забави будуть цікаві і дорослим, і дітям. У Головної сцени можна буде битися на мішках, перетягувати канат, вичавлювати пудову гирю, стрибати в мішках, є млинці на швидкість, брати участь в півнячих боях. Клуб історичної реконструкції «Князь» представить показові бої середньовічних лицарів і проведе майстер-класи для дітей. Кожен день в 18-00 почнеться традиційна забава «крижаний стовп». Лише найспритніші та сильні зможуть піднятися на семиметрову висоту і зірвати один з десяти призів! Призи – традиційні для Масляної: м’ясні делікатеси, солодощі, взуття, сидр, порося, курка, бублики.

Призи та подарунки для свята надали наші друзі і партнери: ТМ «Nutella», ТМ «Сто пудів», дельфінарій «Немо», мережа кінотеатрів «Планета кіно», аквапарк «Джунглі», дзеркальний лабіринт «Луксор», «Чудо-парк» , 7-D кіно.

На Головній сцені парку виступлять чудові колективи: групи «Л’юїс Керол band» і «Твіст», народний хор ім. І. Бідак, дует бандуристок «124», фольклорний ансамбль «Шебетушкі», театр народної пісні «Талица». В Ретро-парку з фольклорною програмою виступить хор “Слобожани”.

Поделиться с друзьями